Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ez az ára annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez az ára annak, hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Egy barátom szerint akkor lenne esélyem a nőknél, ha ezen kritériumoknak megfelelnék

-Vágattassam le a hajam(legyek én is ecsetfejű, pedig jól érzem magam a nagy, göndör, torzonborz hajamban)

-Járjak márkás cuccokban(mégha akarnék se tudnék, mert nincs rá zsetonom, valamint úgyis rühelném azokat a göncöket)

-Szedessem ki a szemöldökömet(nincs összenőve, arra ügyelek, csak ritkítassam meg, pedig nem is nagy, nem ilyen Brezsnyev-szemöldök, tök átlagos)

-Tegyek ki ötszáz képet magamról fb-re, meg instára

-Kenegessem magam mindenféle "férfi" arcpakolással, hogy a "ragyáim eltűnjenek (nem is vagyok annyira pattanásos, mint régen)

-Ne legyek "hiperaktív"(nem is vagyok az, de könyörgöm mi a f...szt csináljak, ha nem bírok egyhelyben ülni egy órahosszá?)

-Ne halgassak rock/metált, ne érdekeljen a hadtörténelem(de, ha egyszer azt szeretem hallgatni, valamint az utóbbi érdekel is? Amúgy sem szoktam másokra ezt ráerőltetni, ha lesz csajom, akkor sem fog zavarni, ha ezek hidegen hagyják)


Mondja ezt ő, aki elég büdös, olyan mint egy meleg(nem vagyok homofób, nyugalom), facebookmániás, büdös szájú. Értékelem, hogy segíteni akar, de rossz helyen kopogtat. Ha ezeken a dolgokat változtatnék, feladnám az egyéniségemet, az identitásomat. Állítólag a csajoknak az olyan hapsik kellenek, akik önmagukat adják. Ha rosszul tudom, valaki világosítson fel, mert ha személyiségemet teljesen fel kell adnom ahhoz, hogy becsajozzak, akkor inkább feladom. Én senkinek a kedvéért sem leszek más valaki.


Ui.: Azért vágatok hajat, 2 havonta, nem kell egyből Bartos szintű hajzatra gondolni...:D


Köszi, hogy elolvastad!😃



2017. ápr. 23. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha követed a haver utasításait, lehet esélyed egy olyan barátnőre, aki buta, sekélyes, valószínűleg aranyásó, és maximum a tucat-kinézetét tudná beleadni a kapcsolatba.
2017. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen lányt szeretnél magad mellé. Ha a barátod kritériumainak akarsz eleget tenni, akkor inkább plázacicákat fogsz bevonzani az ecsetfejjel és nagyon márkás ruhákkal.

Én pl szeretem ha bele lehet túrni egy pasi hajába, az ecset fejtől feláll a szőr a hátamon. Egy pasi ne szedje/szedesse a szemöldökét.

A lányok többségénél szerintem pont hátrány az otthon ülős pasi. Mindenki szereti a programokat, a kirándulásokat.

A zenei ízlése mindenkinek más, szintúgy az érdeklődési kör.

Ne legyél tucat ember, add mindig önmagad!

2017. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ehh... Nem. Ne csinálj semmi olyat, amit nem szeretnél.


A hajam vágtam, tehát az azért rövid volt, de:

a ruháim egyikén sincs márkajelzés

sose nyúltam a szemöldökömhöz

egy kép sincs rólam fb-on

max borotválkozás után teszek valami alkoholost az arcomra, de azt is ritkán

hiperaktív vagyok (többékevésbé)

f0s szenéket hallgatok, ha hallgatok

Ezeknek ellenére mégis volt nőm, ha úgy kellett, bár nem maradtunk együtt sokáig egyikkel sem. (Jó, azzal nem voltunk igazán együtt, akit viszont szerettem is.)


Ne legyél igénytelen-elhanyagolt (vagyis legyél ápolt) és legyél kommunikatívabb egy kavicsnál, néha mosolyogj. Nagyjából ennyi kell ahhoz, hogy valamilyen barátnőd legyen. Ecsetként inkább a túlvakolt cicamicák vesznek észre, de annyit nem érdemes leadnod, hogy legyen valakid...

2017. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Jaj takarodjanak már innen az ilyen magadfajta kissebbségi komplexusos gyökerek. Olyan unalmasak vagytok már itt veritek a nyálatokat és a nőket hibáztatjátok meg ezeket a sz ar dumákat szajkózzátok hogy így a pénz úgy a pénz ilyen márkás cucc olyan márkás cucc. Az ilyen szánalmas emberek lehetnek Armani öltönyben meg ML mercibe akkor is ilyen verebek maradtok. Aki meg bejön a nőknek az egy Ladába is befog susogós mackóba izomtrikóval.
2017. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
A haveroddal egyutt luzerek vagytok :D
2017. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én csak az arcápolással értek egyet. Aki nem tesz semmit azért, hogy a pattanásai, száraz bőre, akármilyen problémája eltűnjön, az NEKEM olyan, mint aki elhízott. Lusta, trehány, érdektelen.


De ezt, csakúgy, mint a fogyást, magad miatt kéne tenned.

2017. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

4-es, 5-ös, köszi, hozzátettetek valamit a napomhoz...


A többieknek köszönöm az értelmes válaszokat!

2017. ápr. 23. 19:03
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem ezen múlik,amiket mondott a haverod.

Nekem a hosszú hajú pasik jönnek be. Mindeninek más jön be, tuti tu is bejössz vkinek.

2017. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Állítólag a csajoknak az olyan hapsik kellenek, akik önmagukat adják."


Ezt cáfolnám :) De én is korrektebbnek találom önmagamat adni. Ha pedig olyan vagyok, hogy kéthavonta lenyíratom a hajamat és új ruhákat csak akkor vásárolok, ha a régi már hordhatatlan állapotba kerül, akkor ez van. :) Kérdező, önmagadat adni nem a csajok miatt kell, hanem hogy ne hasonulj meg és ne veszítsd el a hitelességed önmagad előtt.

2017. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem már az sem segit rajtad. Itt állsz kb 60 évesen és nincs bnöd? Nem is volt soha?
2017. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!