Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most mi a fenét kéne még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a fenét kéne még csinálnom, hogy megszerezzem?

Figyelt kérdés

Mióta iskolatársak lettünk azóta tetszik nekem és ezt tudja is. Ez 3 éve tart. Azt mondta jóképű vagyok, de van egy kis pocakom. 4 hónapig diétáztam, elkezdtem terembe járni, gyorsan lementek a kilók, felszedtem némi izmot is. Magától megdicsért, hogy látszik a fejlődés - de zavarja a korkülönbség (1 évvel idősebb). Én névnapján szülinapján felköszöntöm, mindig kitalálok valami egyedi dolgot, megajándékozom. Elég sokat vagyunk együtt rohadt sokat segítek neki mindenben. Azt mondta, hogy nagyon kedvel mint barátot ha pasit akarna az olyan lenne pont mint én...ezt alig egy hete mondta.


Tegnap elhívtam kajálni, csinálni valamit. Nem ér rá. Most összefutok vele a plázában, egy másik gyerekkel van, öleli és tapizza, ahogy velem sosem tette...pedig engem választott, hogy szalagavatón táncoljak vele. Együtt járunk órákra. Azt hittem, hogy ez végre jel. MI A FRANCOT CSINÁLJAK? 18/F


2017. ápr. 21. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, ez nagyon erősen a friendzone kategória.

Ha 3 év alatt össze akart volna veled jönni, már összejöttetek volna.

2017. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom...van amin nem lehet segíteni...ha nem vonzódik hozzád, akkor elég kicsi az esélye hogy egyszer még fog. Az még lehet, hogy nem jön rá hogy mit veszt veled, amíg nem veszít el, szóval én azt javasolnám, hogy hagyd békén, ne legyél vele bunkó, de kb szard le. Ha ezek után elkezd ő keresni, az jó jel (bár még mindig nem utal arra, hogy nem csak haverként keres) ha viszont nem keres, akkor teljesen esélytelen. Amúgy is könnyebb túltenni magad rajta, ha nem vagy a közelében, nem foglalkozol vele.
2017. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem csak jó barátként tekint rád.

Azt kellene tenned, amit itt már valaki írt is, hogy egy kicsit pihentetni kéne a kapcsolatot vele. Ne segíts neki, ne keresd, ne hívd el sehova. És ezektől függetlenül, ne legyél bunkó se.

Kicsot érzékeltetned kell vele, milyen lenne az élete nélküled. Aztán vagy keres, vagy nem.

Ha jó esetben megkeres téged, érdeklődik irántad, az még nem jelenti az, hogy össze akarna jönni veled, de mint barát számít rád.


Amit még tenni tudsz, az az, hogy őszintén elmondod neki, mit érzel iránta, mit szeretnél tőle. Így biztosan meg fogod tudni, milyen kapcsolat fűzi őt hozzád.

2017. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
55%
Furán fog hangzani. Engedd el a vágyat, hogy megszerezd. Teljesen. Ha összejön mégis, rendben van. Ha nem, az is totál oké.
2017. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De miért ne foglalkoznék vele, ha egyszer akarom őt? Az a legrosszabb, hogy az a másik majom semmit nem tett érte én meg évek óta teperek és semmi...most már azt érzem, hogy szívesen a betonba ütögetném a fejét fuh.. mármint nem a gyereknek
2017. ápr. 21. 15:04
 6/8 Szergej55 ***** válasza:
59%
Éppen ez az. Te most komolyan egy olyan valakiért akarsz teperni, aki meg sem mondja neked kerek-perec, hogy tesz rád, mert az egóját azért simizheted szolgaként, valami seg.gfejjel meg szó nélkül összejön? Ember, legyen már önbecsülésed!
2017. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Azzal, hogy nem foglalkozol vele, felnyithatod a szemét, hogy kellesz e neki,vagy sem.

Ha pedig mindenáron őt akarod, és meg akarod őt szerezni, akkor állj a sarkadra és mondd meg neki mit érzel. Hívd el randira! Ne egy baráti kajálasra. Kérdezd meg tőle, hogy randizna e veled.

Tedd meg az első konkrét lépéseket, és ne csak utalgass a cselekedeteiddel.

Hajrá!

2017. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Elég sokat vagyunk együtt rohadt sokat segítek neki mindenben."

Ha inteligens lány akkor biztos értékeli de ettől még nem fog vonzalmat érezni irántad.

Túlságosan rá vagy kattanva.

A leírtak alapján nem hiszem hogy megtudnád szerezni. Sajnálom:/

2017. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!