Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kellene Csinálnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene Csinálnom, hogy megszerezzem?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, akivel másfél évig voltunk együtt. Neki előtte volt egy barátnője, és amikor szakítottak, a lány a barátjával jött össze. A volt barátommal szakítottunk, de az a helyzet, hogy ugyanabba a barátjába szerettem bele. Ha beszélhetek a barátjával akkor kacérkodik, és látszik rajta, hogy tetszem neki. De 8 év korkülönbség van köztünk, és szerintem nem akar összeveszni a újra a barátjával(az én volt barátommal). De mivel én nagyon megszerettem a haverját, muszáj elérnem valahogyan. Van valakinek valamilyen ötlete erre az esetre? L:16 F:24
2011. máj. 7. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem ha van benne egy kis jóindulat, akkor hanyagolod a srácot, és nem teszed tönkre a barátságukat. Tudom, könnyű ezt mondani, és addig úgyse felejted el, amíg nem találsz egy legalább olyan jóképű fiút.
2011. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van bennem jó indulat. De nem az az igazi barátok. Ő tudja hogy hogy bánt velem az exem. És nem valami szépen..
2011. máj. 7. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!