Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene csinálnom? Kérdés lent

Figyelt kérdés
van egy csaj akit 2 hete ismerem és ha fent van mindig rám ir, hogy sya de utána nem ir semmi ha irok akkor vissza ir, de néha csak egy szóval válaszool , de szinte soha nem kérdez vissza megkérdeztem . és néha ugy lép le hogy nem is köszön el meg hogy pill és 5 per után leleép és nem is lép vissza csak másnap .Egyszer megkérdeztem hogy nem tudom eldönteni hogy mit szeretne tölem. erre azt irta hogy nem hülyiteni. akkor mit akar egyátalán tetszek neki vagy csak azért ir hogy ha nem talál mást akkor én is jó leszek neki.
2011. júl. 31. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő a való világban él nem a neten!
2011. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
azt csináld, hogy hívd egy SZEMÉLYES találkozóra. tudom félelmetesnek hat, de vannak olyan kretén őrültek akik ott képesek hagyni az áldott számítógépet 3 óránál hosszabb időre. rettenetes mi? (biztonság kedvéért legyen ám ott a laptop nálad)
2011. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki! Ha neked is teszik a lány, próbálj meg kezdeményezni! Talán félénk vagy csak úgy gondolja, hogy ha neked is bejön, neked kell megtenned az első lépéseket, hiszen ő már így is rendszeresen rád ír! Legyél kicsit közvetlenebb vele, próbálj mélyebben beszélgetni vele. Egy idő után azt is felvetheted, hogy szívesen találkoznál vele. Minden menni fog magától!
2011. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már találkoztunk meg én általában csak este vagyok fent a neten de mostanában nem tudunk talizni mert nyaralni megy :( de azt irta hogy utána talán talk.
2011. júl. 31. 23:55
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. júl. 31. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!