Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan embert, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan embert, aki már idősebb, de soha életében nem volt senkije? Szerintetek miért nem?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 20. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerek. Vagy nem akar párkapcsolatot mert magának való vagy túlzottan magasak az elvárásai ahhoz képest, hogy ő milyen, vagy még olyan is van férfiban, hogy annyira alacsony értékű, hogy egy nőnek se kell.
2017. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
newton
2017. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja, nagybátyám, 60 múlt.. Soha nem volt senkije anyuék szerint.. tudják, mivel telekszomszédok vagyunk. Az elmúlt 25 évben biztos, hogy nem volt senkije!


Miért? mit tudom én. Magának való, vagy egy személyisége, ami zavaró.. meg neki a szülei voltak az elsők az életében!

2017. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Egy távolabbi rokon. 45 körüli férfi.


Szerintem elég szar gyerekkora lehetett, lelkiekben. Tesója is elég csendes, kicsivel megelégedős ember. Ő meg mégjobban.

Nagyon szorongósnak tűnik, szociálisan nagyon gyenge. Szerintem depressziós is lehetett. Mostanra talán egy beletörődött állapotban lehet.

Nekem úgy tűnik, hogy soha nem tett semmit azért, hogy ezen az állapoton változtasson, hogy ez lustaság vagy bénító szorongás vagy bármi más miatt, nem tudhatom. Beleragadt egy negatív spirálba, egy mókuskerékbe, elmentek az évei... most kell igazán csak felnőnie majd, mert szülei elhunytak nemrég. Kíváncsi vagyok, hogy megnyílik-e ezután, vagy pedig mégjobban bezárkózik. Hozzám eljutó töredékinfókból az utóbbi jön le.

Szomorú...

2017. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerek, 38 éves, és nem volt kapcsolata soha. Pedig "próbálkozott". És az idézőjel az oka annak, hogy így alakult. Legalábbis szerintem. Nála a próbálkozás azt jelentette, hogy mondjuk bulin a lány közelébe (de nem mellé) állt, majd mosolygott, hozzá sem szólt kifejezetten, nem is mindig nézett rá, szóval így semmivel sem jelezte az érdeklődését, majd miután a csaj nem vette a lapot, elkönyvelte, hogy ebből nem lesz semmi, kudarcnak élte meg, és ennyiben is hagyta. Az összes lány esetében, függetlenül attól, hogy volt-e bármi bátorítás a részükről vagy sem.


Én őszintén sajnálom amúgy, mert egy intelligens, nem is rossz megjelenésű, kedves, jó fej emberről van szó, de nagyon kis félénk és visszahúzódó volt a nőkkel, így mondhatni természetes, hogy nem alakult ki semmi.

2017. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!