Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lemondanátok azért egy lányért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondanátok azért egy lányért/ fiúért csak mert külföldre költöznétek?

Figyelt kérdés
Ismerkedtek, szimpatikusak vagytok egymásnak, de az egyik fél kiköltözik.
2017. ápr. 8. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen lányról. Ha csak egy valaki lenne akibe nem vagyok szerelmes de jobb mint a semmi, arról egy külföldi karrierért simán lemondanék. De ha éppen halálosan szerelmes lennék valakibe, és ő semmiképpen nem akarna kijönni, akkor még én is várnék vele és majd meglátom hogy alakul kettőnk között. Viszont több mint valószínű, hogy a nagy szerelem is elmúlik, és akkor már itthagynám.. szóval csak idő kérdése.
2017. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem gyerekkorom óta külföld a szerelmem.

Barátaim sincsenek, hogy ne kössön semmi ide.

2017. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok tenyezotol fugg. Ha ilyen Chile-Budapest tavolsagra koltoznek, azt mar nem vallalnam be, de ha csak ilyen Nemetorszag, London meg tarsai szintu tavolsagra, akkor siman bevallalnam. Par ezer forintert barmikor fel lehet mar manapsag ugrani egy repulore, ha latni akarjuk egymast. Nem kell ezen stresszelni.
2017. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ez történik velem, nyár végén repülök, majd kint lesz barátnőm.
2017. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lányRÓL/fiúRÓL


Még ki se költöztél, de már nem megy a magyar? :D

2017. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ő nem jön velem,akkor ennyi volt.
2017. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a "külföld" mint olyan nem bír magában értékkel. Ha 120 ezer fontot ajánlanának és lakást Richmondban, akkor igen, kiköltöznék. Ha a lány nem jön, az az ő baja.
2017. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont ismerősömék vannak ilyen szituban. 3 hónapja ismerkedtek meg, a srác jövő héten utazik ki külföldre. Vállalják a távkapcsolatot és jövőre a lány is költözik ki hozzá. Hogy ez fog e működni addig, azt nem tudni...
2017. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!