Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen legyen a külsőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen a külsőm, hogy felfigyeljenek rá a férfiak?

Figyelt kérdés

Festem a hajam (hosszú világosbarna), szolidan sminkelek, divatosan de egyszerűen és igényesen öltözködöm, mégsem keltem fel senki figyelmét.

Kövér sem vagyok, pont ellenkezőleg, de úgy látszik ez sem elég.

Mosolygós vagyok, közvetlen, nyitott, nem hiszem, hogy ez lenne a probléma.

Min kéne változtatnom, hogy megnyerőbb legyen a külsőm?

Műköröm, szoli, póthaj, műszempilla?


A válaszokat előre is köszönöm! 26N


2017. ápr. 2. 13:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem mernél találkozni velem, hogy megismerjem a gondolkodásodat.
2017. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az a nő még nem született meg, akire egyáltalában nem figyelnek fel a férfiak, nálad is - mint mindig - egyészen másról lesz szó valójában.
2017. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Legyél kevésbé válogatós, ne csak a tökéletes külsejű férfiakat vedd észre, és rögtön meglátod, milyen sok pasi ostromol téged!
2017. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Se tökéletes, se tökéletlen külsejű pasi nem ostromol, senki nem szólít meg, nem mosolyog rám, nem kérdez tőlem semmit, még csak rám sem néz, pedig mindig a jeleket figyelem.
2017. ápr. 2. 15:36
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia! :-) (mosoly)

Hogy vagy, hogy telik ez a szép koranyári nap? (kérdés)

Megihatnánk egy kávét valamikor és beszélgethetnénk! (még nem ostromlás, de utána lehet belőle az)

8-) (nézés)

:-D

...egy tökéletlen kinézetű, éppen szingli 40-es pasi

;-)

2017. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Se tökéletes, se tökéletlen külsejű pasi nem ostromol, senki nem szólít meg, nem mosolyog rám, nem kérdez tőlem semmit, még csak rám sem néz, pedig mindig a jeleket figyelem."

Na, ez az, amit nem tudok elhinni, mert egyetlen nőre sem igaz.

2017. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen pontosan ezek kellenek az ostoba férfiaknak ,amiket leírtál. Legyen mű melled,póthajad,műkörmöd,agyonszolizott bőröd,és légy plázapi..a. Én is most rakatok műkörmöt,amint lesz pénzem póthaj is lesz.
2017. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 Igen, valóban ezek kellenek az ostoba férfiaknak. Neked pedig ezek szerint az ostoba férfiak kellenek, és nem az értelmesek.
2017. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A legjobb,ha azokat kérdezed meg,akik személyesen is ismernek.Őszintén kérd,hogy válaszoljanak,hogy min változtass magadon.

A műszempillát amúgy a pasik nem értékelik, annyi előnye van,hogy neked adhat önbizalmat,amit viszont már észrevesznek a pasik.

A műköröm szerintem felesleges, bőven elég,ha ápolt kezed van.És esetleg egy gél lakk vagy körömlakk van rajta.

A póthaj meg szintén felesleges,főleg,hogy hosszú hajad van.

Szerintem max a kisugárzásodon kéne változtatni, az is sokat jelent.Így a leírtak alapján nincs semmi baj veled.

2017. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!