Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nok tulajdonkeppen azert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok tulajdonkeppen azert oltoznek szexisen, hogy a ferfiak felfigyeljenek rajuk vagy mas nok miatt? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Én első sorban magamnak akarok megfelelni, de nem zavar ha megnéznek vagy megdícsérnek, ha ezt kulturált formában teszik.
2015. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom te pontosan mit értesz a szexi alatt, de én pl csinosan öltözködöm, azért mert így érzem jól magam! Az már csak plusz, ha megnéz emiatt 1 srác, de számomra nem ez a fontos, amúgy se szeretem, ha bámulnak és méregetnek, mint a piacon a húst..
2015. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Es a miniszoknyas, miniruhas csajok?
2015. szept. 2. 20:47
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Miniruhát/Miniszoknyát inkább buliba szoktam felvenni, bár mivel szeretek táncolni, így inkább rövidnadrágot veszek fel oda is, miniruhában azért nem annyira kivitelezhető és kényelmes a tánc. Vagy ha nagyon meleg van, akkor veszek fel kis szoknyát. De nem amiatt, hogy bámuljanak.
2015. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Ezen már én is agyaltam. Ma mentem reggel munkába hat órakor, és már ilyen korán a legtöbb lány szexi egyberészes ruhában, design-os saruban és társaiban volt kirittyentve. Középiskolás lányok. Ez igen, mondom magamban. Ínyenc falatok...:D
2015. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Normal esetben magamnak, de legutobb egy partiban egy kolleganomnek akartam megmutatni h hogy tudok kinezni ha akarok, illetve egy pasit akartam elbuvolni. Mindketto sikerult:-)
2015. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Én magamnak öltözködöm akkor is, mikor miniszoknyában vagy miniruhában vagyok, márpedig elég sokszor előfordul az ilyesmi. Jó dolog tetszeni, de az a legfontosabb, hogy én hogy érzem magam az adott ruhában.


20l

2015. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Saját magamnak szeretnék megfelelő de néha nehéz sőt vannak napok hetek mikor kifejezetten romának érzem magam kevesebbnek a többi nőhöz képest.Mekem nincs problémáját ha néhanapján elcsattan egy két jó indulaton pillantás sötét rosszabb napjaiban valamelyest átmenet a.mélyponton.
2015. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
Én azért öltözök szexisen, mert jó alakom van, és szeretem megbámulni magam, ha elsétálok egy-egy üvegfal előtt.
2015. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
dehogy saját maguknak. verseny van folyamatosan. ebből kifolyólag két lehetőség van.2 lehetőség ami miatt utálhatja egymást két nő.1:nem olyan jólöltözött mint én 2:jobban öltött mint én. lehet firtatni meg lepontozni, de nem csak a hasamra vágva írom ezt.
2015. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!