Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nok tulajdonkeppen azert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok tulajdonkeppen azert oltoznek szexisen, hogy a ferfiak felfigyeljenek rajuk vagy mas nok miatt? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 20:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én olyan ruhákat hordok, amikben jól érzem magam, nekem tetszenek. éppen az zavar, ha férfiak és nők is megbámulnak. ez pl vissza szokott tartani attól, hogy egyes ruhákat felvegyek, megvegyek. nőknek nem akartam tetszeni soha, miért érdekelnének. férfiak sem érdekelnek, érdekeltek. párkapcsolatban akarok csak tetszeni a páromnak. de egyébként hidegen hagynak mások. pl ha nem találkozok a barátommal, akkor sokkal lazábban, putrisabban öltözködök.

várom a lepontozást, amiért nem a férfiaknak akarok tetszeni. :)

2015. szept. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

kérdés: Kinek akarnak tetszeni a nők?

nők válasza: magunknak.

férfiak válasza: dehogyis, hanem nekünk.


Lol, mi lenne, ha a férfiak hallgatnának a nőkre a saját életükkel kapcsolatban?

2015. szept. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is magamnak akarok elsősorban tetszeni, mert ha jól érzem magam a bőrömben, akkor jobban is teljesítek, önbizalmat sugárzok, ami például a munkámban nagyon jól jön.

Persze az önmagamnak tetszést megerősítik a kívülről jövő visszajelzések is, tehát jólesik, ha mások megnéznek, vagy bókolnak, de ez nem csábítási szándékkal történik!

Példának okáért gyakran megyek úgy dolgozni, hogy ki vagyok csípve, kocsival megyek, tehát senkivel nem találkozom útközben, és a munkám során kizárólag nőkkel vagyok együtt. Megjegyzem, nekem a nők elismerése még sokkal többet számít, mert ha egy nő azt mondja, hogy jól öltözködöm, akkor valószínűleg nem azért van, mert meg akar fektetni, hanem őszinte elismerésnek veszem, és ez még tovább növeli az önbizalmam.


Mivel van párom, akit szeretek, egyáltalán nem célom, hogy a férfiak felfigyeljenek rám, már csak azért sem, mert számomra mindig kellemetlen elutasítani a próbálkozókat. Hozzáteszem, múltkor koszosan, szakadtan jöttem fesztiválról, és akkor szólított le valaki, szóval igazán kár kicsípni magam, ha enélkül is kezdeményeznek. :)

2015. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!