Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen legyen a külsőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen a külsőm, hogy felfigyeljenek rá a férfiak?

Figyelt kérdés

Festem a hajam (hosszú világosbarna), szolidan sminkelek, divatosan de egyszerűen és igényesen öltözködöm, mégsem keltem fel senki figyelmét.

Kövér sem vagyok, pont ellenkezőleg, de úgy látszik ez sem elég.

Mosolygós vagyok, közvetlen, nyitott, nem hiszem, hogy ez lenne a probléma.

Min kéne változtatnom, hogy megnyerőbb legyen a külsőm?

Műköröm, szoli, póthaj, műszempilla?


A válaszokat előre is köszönöm! 26N


2017. ápr. 2. 13:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Már azzal az egy dologgal hogy nem vagy kövér, a férfiak 100%-ának a figyelmét felkelted.
2017. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Figyelj fel azokra a férfiakra, akik felfigyelnek rád.
2017. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem akárhogyan is nézel ki, nem fognak odamenni idegenek az utcán/kávézóban, hogy szóba elegyedjenek. Ennek elég kicsi szokott lenni az esélye. Ha erre apellálsz, turbózhatod magad szerintem akárhogy, nem lesz siker és nem azért, mert a kinézettel lenne baj.

Ha jársz valami közösségbe vagy klubba, vagy munkahelyre és van valaki, akit kiszemeltél, jobban jársz, ha kipuhatolózhatod, hogy annak az adott személynek mi jön be, mert lehet a szolidabb nőket pl jobban kedveli és ilyenkor hiába rakod fel a műszempillát! :D

2017. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Hát nálam smink és vagy hajfestéssel és vagy általánosítással már esélytelenné tetted magad.
2017. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4-es, a hajfestés nálam indokolt, mivel elkezdtem őszülni, és nem akarok ilyen fejjel emberek közé menni.
2017. ápr. 2. 14:08
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ, kinek a figyelmét akarod felkelteni.


Az enyémet pl. a "Műköröm, szoli, póthaj, műszempilla" biztos nem keltené fel.


De amúgy az ilyen "milyen legyen a külsőm?"-kérdésekre totál jól lehet csak írásban válaszolni, csak írásban kapott információk alapján.

2017. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Műköröm? Még egy férfi szájából sem hangzott el soha: "Jaj ezek a műkörmök megveszek érte, annyira szexi!" Póthaj? Minek? A szép hosszú világosbarna hajad teljesen megfelelő. Műszempilla? Ízlés dolga én picit émelygek tőle.

Amit leírtál a külsődről, nagyon vonzó és szép lehet. Talán nem is a külsőddel van baj, hanem a személyiségeddel? Nem tudom csak találgatok. De azért tedd fel magadnak a kérdést a biztonság kedvéért még mielőtt mindent a külsődre fogsz.

2017. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy kellene változtatni a külsődön. Járj el szórakozni, sportolni, barátkozz, ismerkedj, és lesz olyan, akivel felkeltitek egymás figyelmét.

Hacsak nem vagy annyira egyenlőségpárti, hogy kezdeményezz. Én mondjuk nőként nagyon utáltam a "várjuk a sült galambot pillarebegtetés közben" szerepet, így világéletemben kezdeményeztem pasiknál. Nem nyomulósan, de ha valaki szimpatikus volt, akkor odamentem, beszélegettünk, aztán ha mégsem volt szikra valamelyikünk részéről, hagytam a dolgot. Ha volt, akkor általában ennyi után már maguktól elhívtak, mostani párommal is így ismerkedtünk meg.

2017. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Műköröm, szoli, póthaj, műszempilla?"


Nálam ez pont a rossz irány. Sosem kellene olyan nő, aki attól érzi magát szépnek, hogy teleszórja a testét mű dolgokkal. Plusz ha ettől tetszenél meg egy férfinak, akkor az ágy előtt, vagy zuhany előtt leveszed magadról ezeket?


Szerintem a legnagyobb probléma, hogy te mindenképpen a külsődön akarsz változtatni. Lehet, hogy sok pasinak bejössz, csak nálad nem ütik meg azt a bizonyos szintet.

2017. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy pólót "Dugni akarok" felirattal! :D
2017. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!