Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok majd olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok majd olyan férfit akiknek kimondottan tetszik hogy lányként küzdő sportolok?

Figyelt kérdés
Mert általában nem jók a reakciók...
2017. ápr. 2. 00:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Leszel a barátnőm? :D
2017. ápr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekem is kifejezetten tetszik, ha egy lány/nő keményen sportol (nem csak ugrabugrál valami fitness órán - bár az még mindig sokkal jobb, mintha nem csinálna semmit), legyen az akár küzdősport is.

Ami nálam kizáró, ha már túltolja és mondjuk látszik a fején, hogy "szét van verve".

2017. ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Verj meg, kérlek! :D Tetszene. 29F
2017. ápr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem jelent előnyt, nem tetszik "kimondottan". A tény viszont hogy sportol, figyel magára, az mindenképpen jó dolog. Ha hetente kétszer elmegy futni már az is tökéletes.
2017. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nagyon tetszene. Megvédenél ha megtámadnak az utcán. :D
2017. ápr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%

En mma-zok,de a kulsom miatt senki se hiszi el :D . Noes sportos alkatom van,noies cuccokkal.


Szerintem ez ma mar elfogadott. Egyenjogusag van. Hozzank is mindenki johet,aki fizeti a berletet. Az mar mas kerdes,h kihullanak,mert nem birjak ,leserulnek. :D


Biztos csinos vagy! Meg jol vag az eszed.

N

2017. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nekem tetszene nagyon, mert ezek szerint van egy olyan hobbija amit elhivatottan nagy beleéléssel csinál, mindegy hogy milyen sport. egyébként is szeretem a kicsit keményebb, talpraesettebb lányokat.
2017. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

köszi a sok pozitív hszt, meg a többit is.


15-ös, pacsi végre ki meri ezt mondani egy pasi :D

2017. ápr. 2. 12:44
 19/21 BlackSword ***** válasza:
Engem meg nem kell megvédeni... De nem kéne aggódnom érted... Rájuk mennénk, levernénk... :D
2017. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az igazat megvallva a legnagyobb vágyam valósulna meg, ha egy ilyen nővel megismerkedhetnék. Mindig is különlegesnek véltem azt, ha egy nő tud agresszív lenni (persze szabályozott keretek közt).
2017. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!