Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerek egy csajt, nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy csajt, nekem kimondottan nem tetszik és amikor rám néz, gyakran olyan álmodozó (szinte kéjes) a pillantása és közben a haját hátrafelé simítja. Elképzelhető, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Pedig van barátja akkor lehet hogy én gondolom rosszul. Van még egy pár srác akikkel kedvesen viselkedik de akkor nem simítja a haját. Titokban megfigyeltem hogy amikor a közelembe van akkor figyel arra amit mondok pedig nem is hozzá beszélek. Most akkor ez mit jelent.

Lányok válaszait is szívesen veszem.


2008. okt. 14. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Amit gondolsz: figyel rád.

Most már rajtad múlik... de, ha van barátja, akkor inkább hagyd békén.

2008. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem akarok semmit a csajtól csak kicsit idegesítő hogy minden nap így viselkedik annak ellenére hogy párkapcsolatban él.
2008. okt. 14. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Márpedig ő tetszik neked! Ha nem így lenne, nem foglalkoznál vele ennyit, hanem lesz*rnád magasról...

Ez bizony egy bimbózó kapcsolat!!! ;)

2008. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Különben meg mondd meg neki kerek perec h foglalkozz a haveroddal és neki simogasd magad mert nálam zárt ajtót döngetsz. Ennyi. Nem tom mit kell itt tenni a tapintatos-jóskát?
2008. okt. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy a második válaszolónak egy kicsit igaza van. :)

A csajnak gyönyörűek a szemei, és én nem is tudom hogy mit érzek csak a szívem a torkomban ver amikor rámpillant. Attól félek hogy be fog hálózni engem.

2008. okt. 15. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ismerek egy csajt, nekem kimondottan nem tetszik..." És mi lett belőle?: a szemei...ahogy rám néz...

Biztos, hogy bejön nekedXD

2008. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na jó, lehet hogy talán bejön nekem, már a kezét is megérintettem és utána olyan boldogság fogott el.
2008. okt. 15. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Na,akkor meg??!!Lehet,hogy a csaj,akivel együtt van,nem meri megmondani a barátjának,hogy nem szereti,és tőled várja a segítséget:P,nah jó kevés rá az esély,de lehet,hogy ez van...Kérdezd meg tőle,hogy mit szeretnél tőlem,de persze mosolyogva,mert,ha nem vagy eközbe kedves,akkor azt hiszi,hogy most "el kell mennie"...

Remélem segítettem:)

♥Barbi♥

2008. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!