Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel elképzelhető hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel elképzelhető hogy elrontottam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit netről ismertem meg, keresés szempontjából mindig én voltam aki kezdeményezett.Aztán kértem tőle találkozót, amibe végülis bele ment, számát is megadta, de hiába hívtam párszor (nem zaklattam..) nem vette fel. Maj kis idő mulva irtam neki egy sms-t hogy: Benne van e még a találkozóban, ha nem, semmi baj csak irja meg."

Szerintetek "hülye" voltam?:D,

hm, nem igazán kellett volna ezt az smst irni,

-egyrészről mert abszolut nem ilyen vagyok, másrélszről meg még bennem voltak az előző kapcsolatom fájó pontjai, ami miatt "könnyen sértődés" jött elő bennem bizonyos dolgokra(ezeken már azótta tul vagyok hálisten:))


2011. febr. 26. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel nem rontottál el semmit, ha a csaj megadta a számát, nyugodtan keresheted.

Ha nem vette fel a telefont, és írtál sms-t teljesen korrekt volt.

Teljesen normális vagy. Nyugi.

2011. febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legalább őszinte voltál, nem mással üzengettél, és ami /számomra/ a legfontosabb, korrekt voltál!


25N

2011. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Norb66 ***** válasza:
Ez abszolút oké.
2011. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ott b***tad el hogy kifogtál egy ilyen k****t!

A többivel nincs gond.

2011. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És vannak itt olyan lányok akik abszolut nem keresik a fiut? annak ellenére hogy bejön nekik is az illető. pl nem irtok rá (msn-en).. semmi...mindíg csak vártok:S

bonyolultak vagytok Ti nők:D komolyan.. mi találjuk ki hogy most mi van:D

vagy csak egyszerüen nem vagyok az este:)

2011. febr. 26. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!