Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok majd olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok majd olyan férfit akiknek kimondottan tetszik hogy lányként küzdő sportolok?

Figyelt kérdés
Mert általában nem jók a reakciók...
2017. ápr. 2. 00:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Attól függ mit...

Ha valami karate, ami gyakorlásként megy, az teljesen ok.

Valami véres mma vagy hogy hívják, az teljesen elítélendő.

2017. ápr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

nem fog neked senki itt esedezni ha ezt várnád.

felteszel egy kérdést a sport mozgásban képpel és utána csak választanod kell.

minden hülye tudja,hogy a rendszeresen sportoló és a táplálkozásukra minimálisan odafigyelő csajoknak bomba teste van.

és nem csak most,hanem ha ez az életvitele,akkor 40 évesen is ilyen lesz.

2017. ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2017. ápr. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nem a "nem zavar"-ról van gond, hanem akkor lennék nagyon boldog ha valakinek kimondottan tetszene.
2017. ápr. 2. 01:02
 5/21 A kérdező kommentje:
*van szó
2017. ápr. 2. 01:02
 6/21 anonim ***** válasza:

Imáádom.

Nekem ez naagyon imponál, mint minden ésszerű dolog.

Jövendőbelim ha gyakorol valamit, ha nem, rávenném közös gyakorlásra.

Emberek nagyja nem gondolkodó, így ne lepődj meg dolgaikon.


20f, kung fu, karate

2017. ápr. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem például kifejezetten tetszik,ha egy lány jártas valamilyen küzdősportban (bár akkor már inkább harcművészet legyen).


Nyílván sok más tényező is kell a szimpátiához,de szerintem ez simán lehet plusz pont.Azért szexi ha egy nő meg tudja magán védeni,meg esetenként nagyon hasznos :D

Ez jó közöspont lehet sracokkal,később akár közös tevékenység...

Egyedül az nem tetszik nekem,ha egy lány fiúsan viselkedik.az jó hogy tud verekedni,de pl ne álljon bele egy faszi arcába az utcán ha valami nem tetszik neki.

2017. ápr. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 BlackSword ***** válasza:
Nekem tetszene... Sőt tetszik is... Mit sportolsz???
2017. ápr. 2. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha a filozófiát, értékrendet is elsajátítja mellé, azt tudom értékelni. Azt nem szeretem, mikor egyfolytában ezzel megy a vagizás.
2017. ápr. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, kimondottan, de csak ha külsőre is tetszenél, én is sportolok régóta és örülök neki ha egy nő nem lusta dög
2017. ápr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!