Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova tűntek a normális nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a normális nők?

Figyelt kérdés

Vagyunk jópáran egy társaságban átlagos srácok, akiknek egyszerűen nem jön össze semmilyen nő.


Miért lehet ez ?


2017. márc. 30. 23:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Foglaltak vagy nem járnak társaságba.
2017. márc. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%
Messziről elkerülnek titeket.
2017. márc. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%

Mi számít normális nőnek?

Lehet, hogy nem veszed észre, de te sem veszed észre őket...

Vagy túl kétségbeesettek vagytok és ez meglátszik. Nem valaki kell, hanem bárki jó lesz..

2017. márc. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj tudod, hogy a legtöbb férfi nem érti a nőket. Azaz az átlag. Ne akarj átlagos lenni, az kevés.


33F

2017. márc. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálkoztok soha nem lesz semmi, nekem már a 4. barátnőm van, egyikse volt ri ba nc vagy kalandozó, tudtam kiket akarok, és azokat vonzottam be, ezenkívül próbálkoztam társkeresőn, facebookon, és élőbe is éltem a lehetőségekkel ennyi.
2017. márc. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az en barataim kozt meg facer nincs.Kivetel nelkul rendes lanyokat vettek el.Normalis mernok bagazs.
2017. márc. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem megették őket a trollok.

Amúgy amíg csak "valamilyen nő" (mert ugye semmilyen nem jön össze) kell és nem egy konkrét addig a dolognak nem sok értelmét látom de ezzel a világszemlélettel többnyire egyedül maradok.

2017. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Általában ők elkelnek hamar.


21/L

2017. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Normális nőnek tartom magam, a környezetem is, mégis egymás után olyan férfiakat fogok ki, akik egyáltalán nem hajlandóak elköteleződni, élik a világukat és ha kilátásba kerül egy másik nő, már reppennek is tovább. Szóval itt a másik oldal is uraim, mindkét oldal küzd ezzel, nagyon elcsúsztak az értékrendek manapság.


36/N

2017. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!