Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova tűntek a normális nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a normális nők?

Figyelt kérdés

Vagyunk jópáran egy társaságban átlagos srácok, akiknek egyszerűen nem jön össze semmilyen nő.


Miért lehet ez ?


2017. márc. 30. 23:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Mit tekintesz átlagosnak magatokon?
2017. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A legrosszabb ***** válasza:
24%
Nem tudom. Valóban alig van normális nő, akire lehetne bármit is alapozni.
2017. márc. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
A "normálisak" azok a legtöbbször foglaltak, a többi meg.....
2017. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1: Kb mindent, semmi extra nincs bennem az ég világon.


#2-3: Mi is pontosan ezt tapasztaljuk sajnos.

2017. márc. 30. 23:17
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Látod ez jó kérdés, dolgozom, van autóm, sokak viccesnek, tisztességes és kedvesnek tartanak, járok edzeni, emellé nagy darab is vagyok (nem dagadt), szeretek kint lenni és kirándulni, tudtommal csúnya se vagyok, inkább átlagos és mégse nagyon jön össze egy nő se pedig úgy érzem, hogy teljesen kiegyensúlyozott életet élek, pozitívan állok dolgokhoz, ambíciózus vagyok, társaságkedvelő, barátokkal is sokat vagyok. Simán elbeszélgetek lányokkal is de valahogy mégsem úgy alakul, hogy legyen valakim. Érdekes mert egy ismerősöm aki kb mint egy hajléktalan úgy néz ki, nem ápolt, drogos, undorító stílusú, arrogáns, nem dolgozik és valahogy mégis sorra fekteti meg a nőket. Számomra ez érthetetlen...


Mielőtt valaki leírná nem, nem sírok és nem rinyálok csupán leírtam a tényeket és a jelenlegi helyzetet. De lehet van abban valami amit sokan mondanak, hogy bizonyos dolgok fordítva működnek.

2017. márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Egyre szórványosabbak,hála az agymosó médiának és a xarok bele mentalitású szülőknek.Férfiaknál ugyanez a helyzet,azt megfejelve,hogy az anyjuk egyedül neveli őket és egy nő nem tud férfimintával szolgálni.A válások növekvő számának hála sokan nem tudnak és nem is akarnak megállapodni és egyre kevesebb ember van,"akire lehet alapozni". Mindig fel kell készülni a legrosszabbra,pl. ha egyedül maradsz a gyerekkel,kirúgnak a munkából,amikor állapotos egy nő és nem kap gyedet,stb. Senkire nem lehet alapozni.
2017. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Mit jelent az, hogy alapozni lehet rá? Mert ha nő tette volna ezt így fel, már őrület lenne itt.
2017. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Semmi extra nincs benned? A nők az extrára vágynak pedig. :) Az 1-es vagyok, aki megkérdezte, mi lenne az átlagos. Mit gondolsz, mivel tudnád felkelteni egy nő figyelmét? Elsősorban belső tulajdonságokra vagyok kíváncsi, de jöhet más is, ha fontosnak tartod.
2017. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

szerintem a külcsín nem minden. Oké, megfog, de ami belül van az számít. Fúj milyen klisé, mi?


Az a helyzet hogy mégis ez a mérvadó. Én pl. odáig voltam egy srácért, de egy idő után rájöttem mennyire felszínes és üres. Ha elment mellettünk egy molett hölgy úgy szidta nekem mintha az ősellensége lenne. Egyszerűen nem tudtam, hogy mi volt a baja? Hogy miért nem tudta emberszámba venni azokat az embereket, akik nem tip-top modellek vagy nem nike cipő van rajtuk...

Később rájöttem, ezek az emberek, akik ok nélkül szidnak másokat, azoknak saját magukkal van problémájuk. Mikor szakítottam vele büdös qva voltam. Mikor utoljára beszéltünk megadtam neki egy terapeuta számát...


Volt egy randim, ő példáúl qva jó pasi volt. Tetszett a lelke, a teste, de állandóan hasonlítgatta magát mindenkihez. Fél óránként tükörbe nézett, nehogy elmozduljon a tökéletes haja. Aztán az a lélek ami nekem tetszett az nem létezett. Ő is másokat szidott, akiket nem is ismert. Irigykedett állandóan és olyan kisebbségi komplexusa volt hogy nem igaz.


Szóval srácot ki kell, hogy ábrándítsalak titeket. Hiába a menő pulcsi meg a verda meg az izmos test, ha az a test üres. Kell hogy legyen eléggé határozott a férfi, akarjon engem, látszódjon rajta hogy megvédene bármitől még ha a testalkata nem is egy boxolóé, legyen humora, önkritikája, de mindemellett legyen békés és nyugodt.


Vannak pasik akik annyira vonzóak és kedvesek, de látszódik rajtuk, hogy valami nem stimmel. Hogy nincsenek megelégedve magukkal, nem tudják elfogadni magukat, nem szeretik magukat, hiányolnak valamit az életükből, negatívak, és ha egy ilyen ember (nő is) a közelembe jön és a világ összes fájdalma az arcára van írva és csak a szrrol tud beszélni, attól én megőrülök. Nem tudok negatív ember mellett megmaradni. Taszítanak.

Szóval tessék lélekre és karizmára gyúrni.


Ui: bárki írhat privibe ha kérdése van. Ha nem tudja mi a baja, akkor én megmondom! :)

2017. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Elmentek csülkös babot főzni!
2017. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!