Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a lányok, akiket éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akiket éves kihagyásaim után is újra-újra látok társkeresőkön, azok betegek?

Figyelt kérdés

Szóval van pár bútor jellegű nő a társkeresőkön, esélyes, hogy folyamatosan, évekig fenn vannak?


Az ilyen lányok hány pasival feküdtek le?


Vagy lehet agybetegek és senki se viseli el őket?


2017. márc. 28. 13:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
amennyin csak bírok
2017. márc. 28. 14:35
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

És te nem vagy beteg?

Azért látod ezt, mert TE IS OTT VAGY! :D

2017. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Több dolog lehet - alvó profilok pl., de ha szórakozóhelyeken is felbukkannak a nők, akkor annyira nem alszanak ők, csak legfeljebb elfelejtették a regisztrációjukat. Az is lehet, hogy túl jól keresnek és sok kapcsolatban gond lehet, ha az egyik fél jobban keres a másiknál, különösen ha ez a nő. Persze ez az agyban dől el, nincs rá semmilyen szabály, hogy egy nő ne kereshetne jól, mégis vannak ilyen előítéletek.

Az is sok társkeresőre jellemző, hogy összeszedtek már egy csomó rossz tapasztalatot a másik nemmel és ezért nagyon óvatosak, nehezen nyílnak meg és "magasra teszik a mércét" azért, hogy megelőzzék a hasonló "sérüléseket". Náluk nem is kérdés, hány pasival feküdtek le, mert annyira védik magukat hogy ágyba se kerülnek senkivel.


Én nőként sok ugyanilyen "öreg bútordarab" férfival találkoztam a társkeresőn, én zöldfülűként beszélgettem velük, de sokukról kiderült, hogy évek, évtizedek óta tolják a társkeresőt - némelyikük kifejezetten aktívan - mégsem jönnek össze nekik hosszú kapcsolataik, sőt olyanokkal is találkoztam, akiknek egészen ellentétes céljaik voltak vele: senkivel sem akartak élőben találkozni.

Ahogy levelezgettem velük, több dolog feltűnt:

- sokan már egészen fiatalon rendkívül rigolyásak és ezek a rigolyák teljesen elsőbbséget élveznek mindennel szemben (pl. egy pasi, aki három nagytestű kutyával él, küld egy ilyen levelet, hogy helló, csak tisztázzuk az elején, nekem a kutyáim a legfontosabbak, ha ez neked oké, talizhatunk)

- sokan túlvédik magukat, ahogy ezt a nőknél is írtam: rossz tapasztalataik vannak és ezért már nagyon óvatosak, némelyik társkeresési módszere határozottan támadó jellegű, hogy úgy mondjam már szinte eszelős (pl. lerohanja a nőt, hogy az biztos azért van a társkeresőn mert egy selejt, de itt van Ő, akinek máris megesett a szíve rajta, na akkor mikor találkozunk? - azért ez nem éppen a leghatásosabb indítás)

- nem életszerű a feltétel listájuk, vagy nagyon részletekbe menő vagy nagyon extrém (pl. olyan nőt keresek, akinek a hobbija az animációsfilm-készítés)

2017. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%

#13


Nagyon intelligensen és a tárgyra vonatkozóan válaszoltál a 12-esnek! :D:D:D De a tény attól még tény marad, te is ott vagy...

2017. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
csak az ő szintjére süllyedve fogalmaztam meg a választ
2017. márc. 28. 15:18
 16/19 A kérdező kommentje:
nekem különösebben nincsenek nagy igényeim, ilyen átlagosan csinos, átlagosan szép, nem elhizott, inkább vékony alkati adottságú (magyarul nem hizékony) nőknek szeretnék kelleni, akik mondjuk vannak olyna szerencsések, hogy 20-on pár évesen még ruha nélkül izgatóan néznek ki. Az hiszem ez nem nagy elvárás.
2017. márc. 28. 15:20
 17/19 anonim ***** válasza:
80%
# 17: Elvárásnak nem magas, csakhogy ezzel gyakorlatilag azt közlöd, hogy egy szextárgyat keresel, nem pedig társat. A nők pedig nem akarnak szextárgyak lenni (a többség). Még ha meg is felel valaki a te elképzeléseidnek, azért szeretné, ha mást is látnál benne, nem csak azt, hogy milyen ruha nélkül.
2017. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

de miért ne lehetne ez a belépőszint?


hiába van barátnőm, ha nem érdekel a teste, akkor mit ér ez az egész?


érdekes modon a joképünek született fiuknak nem kérdés hogy milyen a csaj, mert mindig szexi testü csajokkal vannak.

2017. márc. 28. 15:35
 19/19 Ignis Subdialis ***** válasza:

#14 azon az egy társkeresőn ahol fent voltam, voltak infók az illető aktivitásáról, de amit leírtam, azt főleg levelezés útján tudtam meg a felhasználóktól, akik rámírtak, a női oldalra meg eleve nagyobb a rálátásom.

Bruttó 11 hónapot töltöttem egyébként ezen a társkeresőn, ebből nagyjából 5 hónap volt az aktivitásom, mert idegen nyelvű volt az oldal és nehezen szántam rá magam a "felfedezésére".

De jut eszembe erről még egy szempont: miután már jobban megismertem az oldalt, rájöttem, hogy társkereső funkció nélkül is izgalmas, önismeretben is fejleszt (több ezer kérdésen gondolkozhatsz hogy vajon hogyan viszonyulnál hozzá, mit válaszolnál rá), magyarul pusztán szórakozásnak se utolsó. Meg elég intelligensek a beállítási lehetőségei is.

S még egy szempont: én azért nem törlöm a profilomat, mert a párommal ez egy gyűrűben végződött szép emlék, ha eszünkbe jut akkor belépünk együtt, megnézegetjük a régi fotókat, leveleket...

2017. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!