Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a lányok, akiket éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akiket éves kihagyásaim után is újra-újra látok társkeresőkön, azok betegek?

Figyelt kérdés

Szóval van pár bútor jellegű nő a társkeresőkön, esélyes, hogy folyamatosan, évekig fenn vannak?


Az ilyen lányok hány pasival feküdtek le?


Vagy lehet agybetegek és senki se viseli el őket?


2017. márc. 28. 13:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

Hát, ahol én voltam egy időben társkeresőn, ott volt ilyen "régi bútordarab", többen személyesen is ismerték, meséltek róla... ő tényleg full beteg volt (és alkoholista is), nem volt tartós kapcsolata, de ególegyezgetésre szüksége volt.

Mondjuk az is számít, hogy aktív tag-e, mert pl. nekem is van még társkeresős profilom, amit soha nem használok, csak elfelejtettem a jelszavam, ezért nem tudtam törölni (igaz, kép nélküli, szóval nem köthető hozzám, nem "ciki" ha mondjuk ismerősök meglátják, hogy párkapcsolatban élek, de társkeresőn vagyok).

2017. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, mint ahogy az is, hogy csak nem volt még szerencséjük megtalálni az igazit. Bár az igazi ok szerintem sokkal prózaibb: csak a társkereső oldal által létrehozott kamuprofilok, nem hús-vér nők.


36\F

2017. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%

Azok az aranyásók.

Általában a nagyobb társkeresőkön reggelve vannak, némelyik már majdnem 10 éve.

Ha éppen összejön neki egy vállalkozó féle pasi, aki kertes házzal, fekete luxuskocsival rendelkezik, meg nyaralni viszi, akkor egy darabig nem jelentkezik be.

De amint ezek leépítik rögtön feltűnik az oldalon ismét.

Rengeteg ilyen csaj van, és mivel van lovém, rengeteg ilyen csajt meg is szívattam már.

És még mindig fenn vannak, pedig volt amelyiket még 2005-ben találtam meg egy ilyen oldalon.

Szóval van bajuk , elhiheted.

2017. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Létezik olyan, hogy hibernálás - legalábbis a Randivonalon van. Ha valami kapcsolat(féle) alakul, akkor nem muszáj végleg törölnöd magad, hanem csak kikerülsz a társkeresők táborából egy X időre, de a rendszerben benne maradsz. Nem hülyeség.

De amilyen nehéz manapság párt találni, simán el tudom képzelni, hogy sokan évekig fent legyenek. Szép, dekoratív külsejű nők is, sőt, náluk ez gyakoribb, mert válogatósabbak. Ettől függetlenül nyilván ők is élik az életüket. Ha pl. egy szingli nő párt talál, akkor nyilván nem az lesz az első dolga, hogy a FB-on a státuszát "kapcsolatban"-ra állítsa át.

2017. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ezek közül a delikvensek közül pesti szórakozóhelyeken nem egyet láttam már élőben is
2017. márc. 28. 13:19
 6/19 A kérdező kommentje:

hogy ők a testükért semmit nem kellett dolgozniuk, kinőtt magától a mellük...


viszont pénze egy pasinak meg a MUNKÁTÓL lesz ja és izmai is.

csak tod mi ezzel a baj?


ugyhogy nem értem, hogy egy ilyen ingyenélő nőnek hogyan lehet ennyire egyszerü dolga, hogy labdáaba rughat top pasiknál csak azért, mert nőnek született?


érdekes modon egy átlag pasival szép nő SOSEM fog dugni csak úgy. legfőképpen SEHOGY.

2017. márc. 28. 13:27
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Lehet ha eszembe jutna a jelszó, és felmennék arra a társkereső oldalra, ahol annó 12 éve megismertem a férjemet, megtalálnám az adatlapomat.
2017. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert nagy a pina hatalma. Szinte minden férfi megy a farka után és minden nőnek akad az összes újjára másik jelentkező. Amíg ez így lesz addig semmi nem fog változni. Amíg van lehetősége választani a jelentkezőkből addig nem fog elgondolkozni a dolgon és megerőltetni magát. Ez van.
2017. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
Te vagy a beteg! Mi közöd van más nőkhöz??!
2017. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Azt áruld már el inkább, hogy melyik oldalt ismerkedsz :)
2017. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!