Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fogalmam sincs, hogyan ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs, hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogyan ismerkedjek!


Legyetek szívesek, adjatok nekem ötleteket, javaslatokat, hogy hogyan ismerkedjek, mert halvány lila gőzöm sincs róla. *Azért írok ilyen sokat, hogy a részleteket ismerve minél pontosabb tanácsokkal tudjatok szolgálni. Előre is millió köszönet! 


Jelenlegi helyzet: Kb. 6 éve voltam szüntelenül párkapcsolatban, ebből kettő is kb. 2,5 éves volt, a legutolsó hölggyel fél éve váltunk külön. El volt jegyezve, megcsalt, alapból nem akartam volna „válni”. Bár még messze nem hevertem ki teljesen, úgy érzem, nem helyes legszebb éveimet tétlenül töltenem, ismerkednem kell! Csak közben a vidéki nagyvárosból, ahol éltem, felköltöztem Budapestre, elkezdtem dolgozni és a munka-komoly kapcsolat kombó miatt itt nem tudtam baráti társaságot kiépíteni. Ergo most alig-alig akad pár ember, akikkel ejárhatnék ide-oda, stb.


A probléma: 6 év sok idő, sokat változott a világ ennyi idő alatt, és az az igazság, hogy lövésem nincs, hogyan ismerkednek a korombeliek mostanában. Na lássuk…

Szórakozni diszkóba/kocsmába/koncertre nagyon ritkán járok, úgy havonta-kéthavonta egyszer (miután sajnos alig van kivel eljárnom). Egyenlőre ezek nem bizonyultak jó terepnek, mivel a csajok egyik fele a pasijával van, a másik fele meg kb. annyira masszívan be van épülve a baráti társaságába, mint tarhálós csöves a késdobálóba, ahol 60 a folyóbor decije. Szóval eléggé death match a felállás. Emberek között főleg a munkahelyemen vagyok, ahol esküszöm minden nő foglalt, hiába vannak vagy 800-an (ilyet még nem láttatok, becsszó!!!), és amikor utazom – odamenni random valakihez… mivel nem én vagyok Orlando Bloom/C. Ronaldo, inkább nem vállalom be, nem akarok a sitten éjszakázni. Ezen kívül gyúrok heti 5x – itt a csajok egyik fele szintén a pasijával van, a másik fele pedig a telefonját bújja nagy serényen (igen, edzés közben is, LOL)+ füles be = mintha ott se lennének.


Adottságaim:

- Haveri support – nulla felé konvergál – Otthon nagy hasznát vettem, itt is jól jönne, de most ez kiesik.

- Külső: Ha a Nagyon Nagy Lexikonban létezne az Átlagos Jóska szócikk, én lennék az illusztráció. Nem vagyok férfimodell-típus, de rondának sem számítok valszeg – bármennyire is áltassam magam, ez azért feltűnt volna. +1: 28 vagyok, de kinézek 23-nak. -> Mindig fiatalabb csajaim voltak.

- Pénz: Annyit keresek, hogy elég legyen a megélhetésemhez + kicsi megtakarítás, szórakozás, nyaralás tengernél, ez-az-amaz, de akinek méregdrága koktélok meg új ruhák kellenek napi szinten, meg SL Merci a valaga alá, az ne engem keressen.

- Duma: Idegenek között alapjáraton kissé antiszociális vagyok (nagy hibám, tudom), de ha egyszer fel tudok oldódni, fosom a szót (ide is elég oldottan postolok :D ), és mindig van, akinek bejön


Amiből nem kérek:

1. Prostihoz járninem akarok. Bár baromira ki vagyok éhezve, és az idő előrehaladtával egyre bővül azon hölgyek köre, akiknek nem mondanék nemet, erre egész egyszerűen nem visz rá a lélek. + bár nem feltétlen feleséget keresek, azért a puszta kielégülésnél többre vágyom.

2. Az ilyen Elittárs jellegű oldalak. Tudom, hogy hasznosak meg királyak, de amíg nem vagyok 40, kösz, nem. (Múltkor a nagyi felvetette, mint opciót, nyomorultul éreztem magam)


Kérés: Epekedve várok minden ötletet, hogy milyen eseményeket, helyeket, rendezvényeket, stb. látogassak, ahová nem a zömében kapcsolatban élő nők járnak, és a maradék meg nem a telefonján/haverján/haverináján csüng számomra megközelíthetetlenül – esetleg még hozzájuk is lehet szólni anélkül, hogy rendőrt hívnának, vagy értetlen fejet vágva elhúzódnának.

És jöhetnek azok az internetes fórumok/felületek/kommunikációs csatornák is (mondom, nem a kimondottan társkeresők kellenek), ahol becses korosztályom ismerkedési hajlandósága a felhők között szárnyal. Pl. hallom múltkor, az a tinder elég bejövős egy valami. Igaz ez? De csak egy példa volt.


Köszi,hogyha elolvastad és válaszolsz; tudnod kell, hogy szerintem már ettől nagyon csúcskirály ember vagy és kívánok neked minden jót a rám szánt idődért cserébe. ;)

28/F



2017. márc. 23. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Miért keverik felnőtt emberek az aszociális és antiszociális fogalmát? Még mindig aszociális vagy.

Egyébként szerintem sehol. De komolyan. Miért vagy így rágörcsölve, hisz az elmúlt években kapcsolatban voltál? Ráadásul megcsalt. Először fel kellene dolgoznod a gyászt, utána csajozni. Ismerkedhetsz, de mindenáron azért, hogy legyen valakid.

Vannak elég komoly hiedelmeid is: miért hívnának rendőrt azért, mert csak odamennél hozzájuk? Paranoid vagy kicsit. :)

2017. márc. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ha kevertem a fogalmakat, bocs, nyilván van, aki ezekkel nálam jobban tisztában van vele. A legutolsó kapcsolatomon még valóban nem vagyok túl és nem vagyok túlságosan rágörcsölve sem a dologra. A mindennapokban nagyjából teszek az egészre. Viszont ettől függetlenül valós problémaként élem meg a dolgot, hiszen előbb-utóbb családot szeretnék, gyerekeket és sosem lesz, ha még csak elindulni sem tudok az odáig vezető úton. A rendőrös szöveg meg költői túlzás, mindazonáltal az ilyen random leszólítgatások sikerességéről a véleményem nem túl kedvező.
2017. márc. 24. 00:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden elismerésem annak, aki ezt elolvasta.
2017. márc. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

passzolom,szerencse kell hogy társad lehessen!


élőben-neten egyaránt ismerkedjél

szerezz barátokat,ismerősöket és talán előbb utóbb találsz társat,sok sikert!


Sajnos nagyon nehéz 25-30 között utána meg még nehezebb a társ találása.

Aki egyetemen nem találta meg a társát,annak sokkal nehezebb utána,tapasztalat! :(


Társkeresőzz,netezz!

ismerkedjél ha van lehetőséged,különböző programokon,munkahelyen baráti társaságban!


Sok sikert,és szerencsét kívánok neked! 30N

2017. márc. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban tesó!

26/F vagyok, és ugyanez a szitu!

vagy az van hogy nincs meg a kémia kettőnk közt a csajjal, vagy az van hogy van más bika is a háttérbe.

Egyszerűen nevetséges.

am sztem kizárt, hogy 800 nőből mindnek van bakja...sztem csak neked mondják. Erre azért valljuk be h igen kevés az esély.

Marhára egyezik a storynk, azzal a különbséggel, hogy én nem pestre, hanem egy 30 ezres városkába költöztem az exem miatt.

Pest tele van lehetőséggel, én is agyalok hogy felcuccoljak. ott egy csomó online társkereső ahol nagyrésze pesti a regelőknek, nyüzsgő élet stb.

Itt csak a munkám tart, mert a végzettségemhez képest jól keresek. De nulla haveri kör, egyedül járok el ide-oda, csak itt még nők sincsenek :D


kemény a dió, sztem a legkeményebb, hisz ha megtalálod a társad akkor jön a többi feladat majd, de amig nem találod addig ez a fő feladat úgymond.


Jól írtad amugy a legtöbb csaj felszínes, és pénzre megy, de van aki normális (kevés), és sokan elkeltek már belőlük is. Szóval kösd fel a nadrágot, mert k/*/rva nehéz lesz.

2017. márc. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Átlagos külsővel, átlagos keresettel? Jobb, ha elfelejted a nőket.
2017. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26 vagyok, 7 éve nem volt kapcsolatom, komoly kapcsolatom kb soha. dugni is max 4 éve tudtam...good luck:D
2017. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hetes vagyok. olyan 1 hónapja lejöttem minden társkeresőről, nem fogok ezen idegbetegeskedni tovább.


Nézem a korombeli, vagy fiatalabb srácokat és durva... r*hadt sok pénzt költenek ruhára, cipőre, a külsejükre...mint a csajok. Ha ez kell a nőknek, nem köszi.

2017. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!