Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? 23N

Figyelt kérdés

Neten probaltam de nagyon hamar kiakaszt, nem nekem valo.

Eloben konnyen ismerkedem de pl bulizni a barataimmal jarok es ok tobbsegben fiuk, nyilvan egy "ferfikoszoruval" nehez lenne pasizni mert mindig azt hiszik hogy valamelyiknek a csaja vagyok. De ha szoba is elegyedek fiukkal, tipikus "mai fiatalok" akadnak, akiket anyuci apuci tart el es minden hetvegen szetcsapjak magukat. En meg nem ilyen vagyok...

Tanacstalan vagyok.

23N


2017. márc. 17. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Én is ilyen cipőben járok,kérdező.

Aki akar írhat,28-39-év közötti férfiak. HB megyéből 26/N

2017. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Mondjuk nem pasikkal kellene körbe venned magad és talán nem lenne ez. Vagy, miért nem jössz össze valamelyikkel?

Én mint férfi, pl, rühellem, ha egy lány fiúkkal lóg.

Igaz nincs is barátnőm, mert nem keresem...

Ebben a pillanatban, épp szenvedek, mert...

lehet hülye vagyok, de én még mindig nem tettem túl magam egy már majdnem 3 éve véget ért kapcsolaton és ráadásul ma összetalálkoztam exemmel, annyira, hogy kocsival mellette mentem el.. hogy ő felismert e a kocsiból, nem is érdekel, nem köszöntünk egymásnak.

Még mindig fáj, hogy már mással van.

2017. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóban vagyok én is,40 éves normális értékrenddel rendelkező,jólszituált férfiként.Akár férfiakkal mész szórakozni,akár barátnőkkel,nem egyszerű manapság egy minden szempontból megfelelő partnert találni!Ahogy idősödünk,sztem annál nehezebb.Sok sikert!
2017. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Taushi ***** válasza:

Próbálj találni az egyik hobbidhoz köthető valamiféle csoportot, baráti kört, társaságot, és ha könnyen ismerkedsz, gondolom könnyen be is tudsz illeszkedni.

25F

2017. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi alapján választod ki, hogy kivel akarsz ismerkedni? Lehet, ebben van a gyenge pont.
2017. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen korosztályból keresel? tól-ig?
2017. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gábor19... ***** válasza:

Miért nem jössz össze valamelyik fiú ismerősöddel?

Amúgy ajálanám a konditermeket.

2017. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!