Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet egy átlagos 32 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy átlagos 32 éves férfinek nem duci barátnője úgy hogy hosszabb ideje munka nélkül vagyok (5év) és emiatt szüleimmel élek?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne már egy barátnő aki lelki támaszt ad nekem ebben a nehéz időkben.

Folyamatosan keresem a munkát de mindenhonnan azt a választ kapom hogy sajnos de nem önt keressük.

Pedig már tescóba is elmennék dolgozni.


2017. márc. 19. 10:08
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te erős férfit keress magad mellé, ne nőt... "nőies férfi" :D
2017. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
86%
Tudod mekkora hiány vagy takarítókból? Ha kicsit megerőltetnéd magad, bárhova felvennének. Hogy lehet valaki 5 éve munkanélküli?
2017. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
87%

"A kérdező kommentje:


Filozófiát végeztem az egyetemen, szóval okos értelmes férfi vagyok". Ja..csak éppen az ÉLET-ben képtelen vagy boldogulni. Ez akkor ennyi volt. Miért nem kerestél már az egyetem alatt munkát?? Gondolom, kényelmesebb volt 3-4 évet elfilozófálgatni..Tényleg nem néztél körbe ezalatt a munkaerőpiacon?? Mégis mit gondoltál??:(( Az ész megáll..és 5 éve vagy munkanélküli...egy férfi mindig de mindig talál magának kétkezi munkát. Ha AKAR. Na emiatt nem lesz barátnőd. Mert önállótlan vagy, elkényelmesedett, várod a sültgalambot. A nőknek azok a FÉRFIAK jönnek be, akik harcos típusok és a jég hátán is megélnek. Nagyon félre lettél nevelve..a szüleid rontották el. 30/N

2017. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
89%
5 év alatt 3 olyan szakmát is letehettél volna, ahol könnyebb munkát találni. Úgy tűnik ez a filozófia is a "kár volt megszervezni" kategória.
2017. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
86%
Hat nekem semmi kedvem nem lenne patyolgatni egy eletkeptelen, 30 eves kisfiut. Az intelligenciahoz az is hozzatartozik, hogy kepes vagy magadnak munkat talalni, egy rakas irodai melohoz is pl tok mindegy, milyen diplomad van, csak elony ha van egy es kesz, de nyilvan rolad eloben is sut a szerencsetlenseg, ezert nem vesznek fel sehova, mert altalaban a proaktiv, megoldasokra torekedo, ertelmes embereket keresik minden helyen. Teged meg ugy tudlak elkepzelni, hogy a tej megalszik a szadban kb, mire csinalsz valamit.
2017. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Lelki támaszt a pszichológus ad, azt ne a párodtól várj. Ha van diplomád, feltételezem van nyelvvizsgád. Ha idehaza nem megy, keresgélj külföldön. Nagyon jót tenne neked, ha kiszakadnál végre a szüleid szerető gondoskodásából, elvégre kinőtted már az óvodás kort.
2017. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
59%

A férfias nők, akiket keresel szerintem általában nagy darabok. Nehéz elképzelni egy kis átlagos, gondoskodó férfias nőt, bocs. Nem végeztél te filozófiát, hiszen annak az az alapja, hogy megtanítanak gondolkodni, a logika pl. külön tantárgy és nem is egyszerű.

Nem tudom, milyen a valós végzettséged, szerintem érettségi, de azzal is lehet munkát találni. Nem válaszoltál a kérdésre: hol élsz? Ha nagyvárosban, ásd el magad.

2017. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a férfiasságnak a testalkathoz. Viselkedésről és gondolkodásmódról van szó, fellépésről, határozottságról. Neki az kellene, mert nincs. Eddig a szülei irányították, de ha elkerül otthonról, szüksége van egy irányító pótmamára.
2017. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
96%
Tele van a tököm azzal, hogy a duci nőket lassan a legtöbb férfi, leprásként könyveli el.... nem is férfi az ilyen gondolkodású lény.
2017. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőnek olyan férfi kell, akivel jól érzi magát, akivel lehet tervezni, akivel az élete jobb, színesebb, élvezetesebb lesz, mint egyedül.


Veled nem lesz az, sőt határozott visszalépés lennél. Te a nyakába akarsz ugrani, hogy aztán a hátán vigyen, a végén összerogyjon alattad, aztán gondolom még fel is háborodnál, hogy milyen szemét egy nő, amiért nem bír el téged.


Nem tudom miért hiszik egyes szerencsétlen pasik azt, hogy egy kövér nőnek minden nyomorék megfelel. Hát nem. Neked nem csak nem duci barátnőd nem lehet, de még duci se. Neked max. valami defektes barátnőd lehet.

2017. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!