Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet egy átlagos 32 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy átlagos 32 éves férfinek nem duci barátnője úgy hogy hosszabb ideje munka nélkül vagyok (5év) és emiatt szüleimmel élek?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne már egy barátnő aki lelki támaszt ad nekem ebben a nehéz időkben.

Folyamatosan keresem a munkát de mindenhonnan azt a választ kapom hogy sajnos de nem önt keressük.

Pedig már tescóba is elmennék dolgozni.


2017. márc. 19. 10:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
80%

nem értem mi a francért pécézik itt ki egyesek a duci csajokat...

kicsit úgy érzem ez a kérdés így is kinézhetne: "lusta mama hoteles pasi vagyok lehet egy Angelina Jolie kaliberű csajom?"


na de térjünk rá a lényegre inkább...

milyen végzettséged van?

merre laksz?


24F

2017. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
#1 úgy tudom, hogy neked is a teltebb formák jönnek be. :)
2017. márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
Ha azért kell barátnő, hogy vki vállára támaszkodj, akkor ez már halott nyitási mód. A nőknek jobban imponál az erős férfi, aki képes megoldani a saját problémáit és nem az, aki életképtelen nélkülük. Tedd rendbe az életed meg a fejed, mert így senkinek se fogsz kelleni.
2017. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Hat pedig nem vagy egy top category
2017. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Filozófiát végeztem az egyetemen, szóval okos értelmes férfi vagyok
2017. márc. 19. 10:15
 6/38 anonim ***** válasza:
84%
Az írásod alapján se duci, se vékony barátnőt nem jósolok neked a közeljövőben.
2017. márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
81%
#5 az sem rossz, de milyen ravasz ötlet lett volna egy piacképes szakmát választani... :D
2017. márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%

"ebben a nehéz időkben"

"sajnos de nem önt keressük"

Ezek egy értelmes ember értelmes mondatai? :D

2017. márc. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
84%
Ekkora munkaerőhiány mellett csak annak nincs munkája, aki nem akar dolgozni.
2017. márc. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
91%
Van elég egyetemi végzetségű ismerősöm aki sötét...attól hogy ilyen végzetséged van még nem biztos hogy eszed is van. Tanulni tudsz de ezt használni nem.
2017. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!