Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak az interneten? Pár óra ismerkedés után, átváltanak szexuális témákra.

Figyelt kérdés
Nem tudom mire véljem, ezt magyarázzátok már el légyszi. Állandóan így járok. Szóval a szokásos helyzet hogy: Rámír valaki a Badoo nevű oldalon, érdeklődik, kölcsönösen kérdezgetjük egymást, munkáról, családról, hobbiról, aztán ha továbbhalad a beszélgetés akkor jobban kifejtve írunk magunkról, és a jövőbeni terveinkről. Ő leírja hogy komoly kapcsolatot szeretne, mennyire vágyik már egy olyan nőre aki a társa lenne az életben stb. Az ugye egyértelmű hogy én is kapcsolatot keresek, ennek megfelelően beszélgetek, nem célozgatok szexre. Szóval már órák óta beszélgetünk, már tudom hogy mi a kedvenc csokija, és hogy tavaly Norvégiában járt stb stb. És akkor egyszercsak ilyen sunyi, lassan beadagolt módon rátér a szexre. Először csak célozgat, aztán elmeséli hogy a volt barátnője mit nem szeretett az ágyban, vagy hogy ő már régóta nem volt nővel és hiányzik neki. Hát ezekre nem szoktam túl lelkesen reagálni, csak "bólogatok". De aztán elkezdi a perverz kérdések hadát feltenni. Hogy milyen pózban szeretem, milyen a puncim (forma, szín, szőr), szeretem e az orált, próbáltam e már popsiba, meg extrém helyen.... Néhányan megspékelik egy farkukról küldött képpel is, és elvárják hogy véleményt írjak róla. Ilyenkor teljesen elmegy a kedvem, hogy megint csak átvertek és vissza sem írok, akkor meg fel vannak háborodva hogy most mi a baj. :( De miéért? Aki csak unalomból szexchatelni szeretne, vagy egyéjszakás kalandot keres az miért szán rá 5-6 órát hogy megismerjen előtte, és miért hazudja hogy kapcsolatot keres? Nem értem, hogy nekik ez miért jó hogy elpazarolnak a napjukból több órát kamuismerkedésre, akkor miért nem kezdik ezzel rögtön az elején? Aztán aki vevő erre, azzal el tudnak beszélgetni erről. Vagy én vagyok lemaradva valamiről, és mostanában már a randi előtt tisztázni kell a nemiszervek kinézetét, és a szexuális vágyakat?
2017. márc. 8. 23:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Mert csak szexet akarnak minden áron,egy kapcsolattalvaló nyűg már nekik nem kell.Az én ipsémet is neten ismertem meg,csak nem Badoon,és nálunk nem 2 óra után merült fel a szex témája,hanem inkább 1-2 nap.
2017. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
20%

Azért látszik, hogy ezt a kérdést főleg nők nézik, hiszen tele van a "csak szexet akar" tipikus női logikával, és jól lepontozzák azt ami nem illik a hercegnőizmus elméleti anyagába, és nem volt a szürkület 255 árnyalatában :D


lehet lepontozni, de attól még a dolgok nem változnak ;)

2017. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem "a férfiak" ilyenek, hanem "egyes férfiak".

Amúgy miért nem válogatod meg inkább te, hogy kivel kezdeményezel beszélgetést?

2017. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
23%

#23

Miért nem válogatja meeeg? :O Mert az "milyen mááár". A nagy egyenjogúságban csak a férfi kezdeményezhet, ha nő kezdeményezne felborulna a téridőkontinuum, és megsemmisülne a világegyetem, és nem tudnának sírni, hogy milyen pasik írnak rájuk, a teljes passzivitás közepette :)

2017. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
47%

#24


Azt nem értem csak, ha valaki viszont nem szexmániás, nem erőlteti ezt első-második randin, akkor az miért "rosszabb" szinte, mint a kérdésben adott szituáció? Mert ebben az esetben nagyon gyorsan lekoptatnak, hiába viszel virágot, hiába vagy humoros, hiába vagy figyelmes és mesélsz te is magadról őszintén. Ez úgy tűnik nem kell és kialakul a "ez nem is láSSa bennem a nőt" és rögtön vége a jól induló helyzetnek...

2017. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Mert állandó szexpartnerre vadásznak. Ennyi.

Persze ha kérded, úgy is letagadják.

2017. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#25

Mert ha ezt csinálod az a baj, ha azt az a baj, ha 3. dolgot akkor az a baj...

A lényeg az, hogy a nők a médiából, főleg a romantikus filmekből, és könyvekből azt látják, hogy a nekik való férfi kitalálja azt hogy ők mit szeretnének.

De ez ugye lehetetlen, ilyen nincs, mert minden nő mást szeret más menetrend alakult ki benne, csak lottó van, és véletlen találat... És ha betalál a tipp akkor "húúú őőő tudja mi kell a nőnek" ha meg nem akkor "lúzer"/"csak szexet akar", stb.

2017. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Hm. Kicsit az "a szex a kapcsolat alapja"-témához: nálam máshogy van, a szexualitás nem alap, hanem csak egy melléke az alapnak. Az alap az a személyiségbeli összeillés, ha az megvan a világnézeti, habitusi, érdeklődési köri, ilyesmi szempontokból, akkor valószínűleg meglesz szexuálisan is. Lehet azért van, mert nincsenek akkora igényeim, és ezeknek nem nehéz megfelelni, hanem kb bárki meg tud. Nem, nem vagyok szerzetes, még mielőtt az imádott másik végletet akarná hinni valaki. Csupán pl. nem kell anál, meg extrém hely, meg kb tökmindegy, hogy milyen a nőnek ott lent (ééérted, 'tök'mindegy, lol). Amikor úgy érezzük, hogy na, ő emberileg igazán megfogott, és szívesen rátérhetünk a testi részre, majd akkor ráér megbeszélni ezeket (mert azért valamikor nem árt egyeztetni). De pl. egy félig ismeretlennel nem is szívesen beszélek ezekről, pláne, ha épp a személyemmel akarom elbűvölni.


És hogy legyen egy kis mormogás is: ezzel a hozzáállással sok nő baromira nem tud mit kezdeni, mert mintha azt várnák, hogy rátérek a szexuális dolgokra, és akkor legalább számukra ismerős vizeken eveznénk, de nem teszem, és ilyenkor tehetetlenek lesznek, és elvesztik az érdeklődésüket. Hát remek.

2017. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Skullflower ***** válasza:
A meglátásom az, hogyha már kellően benne vagyok egy ilyen beszélgetésben, akkor én szeretek egy kicsit célozgatni/perverzkedni stb, hogy lássa a nő a szexuális érdeklődést. De ezt nyilván finoman kell, meg nem kell farokkép egyből, az szerintem is hülyeség:D Ugyanakkor a prűd nők miatt érdemes szűrni a dolgot, és nem várni heteket a szexuális témák felhozásával.
2017. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!