Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak az interneten? Pár óra ismerkedés után, átváltanak szexuális témákra.

Figyelt kérdés
Nem tudom mire véljem, ezt magyarázzátok már el légyszi. Állandóan így járok. Szóval a szokásos helyzet hogy: Rámír valaki a Badoo nevű oldalon, érdeklődik, kölcsönösen kérdezgetjük egymást, munkáról, családról, hobbiról, aztán ha továbbhalad a beszélgetés akkor jobban kifejtve írunk magunkról, és a jövőbeni terveinkről. Ő leírja hogy komoly kapcsolatot szeretne, mennyire vágyik már egy olyan nőre aki a társa lenne az életben stb. Az ugye egyértelmű hogy én is kapcsolatot keresek, ennek megfelelően beszélgetek, nem célozgatok szexre. Szóval már órák óta beszélgetünk, már tudom hogy mi a kedvenc csokija, és hogy tavaly Norvégiában járt stb stb. És akkor egyszercsak ilyen sunyi, lassan beadagolt módon rátér a szexre. Először csak célozgat, aztán elmeséli hogy a volt barátnője mit nem szeretett az ágyban, vagy hogy ő már régóta nem volt nővel és hiányzik neki. Hát ezekre nem szoktam túl lelkesen reagálni, csak "bólogatok". De aztán elkezdi a perverz kérdések hadát feltenni. Hogy milyen pózban szeretem, milyen a puncim (forma, szín, szőr), szeretem e az orált, próbáltam e már popsiba, meg extrém helyen.... Néhányan megspékelik egy farkukról küldött képpel is, és elvárják hogy véleményt írjak róla. Ilyenkor teljesen elmegy a kedvem, hogy megint csak átvertek és vissza sem írok, akkor meg fel vannak háborodva hogy most mi a baj. :( De miéért? Aki csak unalomból szexchatelni szeretne, vagy egyéjszakás kalandot keres az miért szán rá 5-6 órát hogy megismerjen előtte, és miért hazudja hogy kapcsolatot keres? Nem értem, hogy nekik ez miért jó hogy elpazarolnak a napjukból több órát kamuismerkedésre, akkor miért nem kezdik ezzel rögtön az elején? Aztán aki vevő erre, azzal el tudnak beszélgetni erről. Vagy én vagyok lemaradva valamiről, és mostanában már a randi előtt tisztázni kell a nemiszervek kinézetét, és a szexuális vágyakat?
2017. márc. 8. 23:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
8%

Mert sajnos, ha nem teszik ezt, akkor hamar leépítik őket a nők, ert "az ilyen nem is férfi, hiszen ""azok mind szexmániás disznók"" és aki mégsem az tuti, hogy ""halvérű búza""..."


Sajnos nagyon rossz ez a felfogás, de láttam már ezt. Ez az a bizonyos keménykedés amit elvárnak, nekem forog tőle a gyomrom, nem is teszem, de ez várnák.


Ami nagyon szomorú.

2017. márc. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Ó, mert alapból a szexszel kezdenék, szinte lihegnek, annyira izgatottak, hogy NŐVEL beszélnek. Gyorsan letudni a kötelező köröket, aztán a nagy kérdés, amire órákat vártak álló farokkal: "oszt szopsz-e?"
2017. márc. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
27%

Úgy tudtam, hogy a Badoo elsősorban szexpartnerkereső és azért mert felnőtt korban a szex alapvető dolog és téma. Előben is gyakran kétértelmű szexuális utalásokat tesznek a férfiak a nőknek mert ezzel jelzik, hogy bejönnek neked, ez a legegyértelműbb formája.

Hazudni azért hazudnak mert nagyobb az esélyük a sikerre. Ha elmondanák nyíltan, hogy semmi többet nem akarnak egyszerű kufircnál akkor ugyanúgy nem írnál vissza nekik. A többi példa meg valóban elég extrém, én pl. soha, egyetlen nőnek nem küldtem képet a farkamról mert nem is csináltam képet róla. Ha kíváncsi rá akkor megnézi élőben vagy sehogy.


Én inkább azt nem értem, hogy sok lány miért a melleiről rak fel képeket egy feszülős topban majd várja el, hogy a hobbijáról kérdezd. Azt is hozzáteszem, hogy nem egy lányismerősöm küldött intim képet magáról gyakorlatilag kérés nélkül csak úgy random, hogy mit gondolok róla...


Szexről is lehet normálisan beszélgetni még elég részletekbe menően is tabuk nélkül, nincs abban semmi. Abban meg semmi perverz kérdés nincs, hogy melyik a kedvenc pózod, ha már kialakult egy lazább, kötetlenebb és bizalmasabb beszélgetés. Ha elég laza lennél akkor azt válaszolnád rá, hogy "légy kitartó és megtudod", de te inkább azonnal felégeted a hidat mert elkönyveled, hogy itt egy újabb pasi aki komoly kapcsolat helyett szexelni akar. Megsúgok valamit, komoly kapcsolat is szexszel kezdődik.

Számomra az érthetetlen, hogy miért Badoo-n keresel olyan férfit akit hidegen hagy a szextéma. Menj akkor valami vallási fórumra.

2017. márc. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
26%
*"hogy bejössz nekik" .. elírtam..
2017. márc. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Jó kérdés,ez engem is érdekelne. Talán mert komolytalanok,csak a szexet keresik,de hazudni próbálnak előtte.
2017. márc. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
1%

Mert ha nem csinálják akkor meg az a baj...

Én soha nem tértem rá a szexre, de érthető ha valaki igen, mert a szex a párkapcsolat ALAPJA.

(És egyébként szexeléssel kezdeni sokkal őszintébb mint a hagyományos erőltetett sablonrandizás, mert egyrészt kiderül, hogy stimmel e az alap, és ez után sokkal jobban megnyílik, ellazul az ember, és őszinte)

2017. márc. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
Mert ilyenek.De Hidd el találsz jobbat,de ne ott keress.Én is találtam😊 más társkeresön.
2017. márc. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%
Komoly kapcsolat is szexszel kezdődik? Hol élsz te aranyapám? :)
2017. márc. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
17%

Miért, honnan kezdődne? Az első kézfogós sétáktól vagy puszitól? Addig az még csak járás, kb. 16 éves korig lehet komoly kapcsolatnak nevezni.


Érdekesek a pontozások... :) Mintha egy férfinak bűn lenne az, hogy szexuálisan közeledjen a nőhöz.

Akkor elmondok valamit. A férfiak szexelni (is) akarnak. Ha ez nem tetszik akkor keress egy másik bolygót.


Az meg sokat elmond, hogy az egész kérdésed azzal kezdődött, hogy RÁD ÍR Badoo-n egy férfi. Szerinted miért ír rád néhány kép alapján? Mert bejössz neki, nem azért mert pont arra kíváncsi, hogy melyik a kedvenc csokid, istenem...

2017. márc. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

#2 :) Teljesen reális.


#8 -értelmesebb mint a 9-válaszadó de értékelhető,hogy a maga módján őszinte....


Kérdező ez van ,ha tetszik-ha nem.

A különbség csak a türelem és érdeklődési intelligenciában rejlik,de a végeredmény tényleg egy és ugyanaz.

2017. márc. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!