Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak az interneten? Pár óra ismerkedés után, átváltanak szexuális témákra.

Figyelt kérdés
Nem tudom mire véljem, ezt magyarázzátok már el légyszi. Állandóan így járok. Szóval a szokásos helyzet hogy: Rámír valaki a Badoo nevű oldalon, érdeklődik, kölcsönösen kérdezgetjük egymást, munkáról, családról, hobbiról, aztán ha továbbhalad a beszélgetés akkor jobban kifejtve írunk magunkról, és a jövőbeni terveinkről. Ő leírja hogy komoly kapcsolatot szeretne, mennyire vágyik már egy olyan nőre aki a társa lenne az életben stb. Az ugye egyértelmű hogy én is kapcsolatot keresek, ennek megfelelően beszélgetek, nem célozgatok szexre. Szóval már órák óta beszélgetünk, már tudom hogy mi a kedvenc csokija, és hogy tavaly Norvégiában járt stb stb. És akkor egyszercsak ilyen sunyi, lassan beadagolt módon rátér a szexre. Először csak célozgat, aztán elmeséli hogy a volt barátnője mit nem szeretett az ágyban, vagy hogy ő már régóta nem volt nővel és hiányzik neki. Hát ezekre nem szoktam túl lelkesen reagálni, csak "bólogatok". De aztán elkezdi a perverz kérdések hadát feltenni. Hogy milyen pózban szeretem, milyen a puncim (forma, szín, szőr), szeretem e az orált, próbáltam e már popsiba, meg extrém helyen.... Néhányan megspékelik egy farkukról küldött képpel is, és elvárják hogy véleményt írjak róla. Ilyenkor teljesen elmegy a kedvem, hogy megint csak átvertek és vissza sem írok, akkor meg fel vannak háborodva hogy most mi a baj. :( De miéért? Aki csak unalomból szexchatelni szeretne, vagy egyéjszakás kalandot keres az miért szán rá 5-6 órát hogy megismerjen előtte, és miért hazudja hogy kapcsolatot keres? Nem értem, hogy nekik ez miért jó hogy elpazarolnak a napjukból több órát kamuismerkedésre, akkor miért nem kezdik ezzel rögtön az elején? Aztán aki vevő erre, azzal el tudnak beszélgetni erről. Vagy én vagyok lemaradva valamiről, és mostanában már a randi előtt tisztázni kell a nemiszervek kinézetét, és a szexuális vágyakat?
2017. márc. 8. 23:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
16%
tényleg fura hogy pont azok válaszolók vannak felpontozva akiknek még kapcsolata sem volt nemhogy komoly..... kérdező neked volt már komoly kapcsolatod?
2017. márc. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
98%

"A férfiak szexelni (is) akarnak"


A nők is.A különbség annyi, hogy nem 2 óra után.Bár itt egyeseknek ez újdonságnak számít.A férfiak elfelejtik azt a tényt, hogy a szexhez vezető út a nem mindegy.

2017. márc. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
13%

Női logika....

"biztos csak szexet akar"

aha.


Volt egy barátnőm, akinél x hónap, év után derült ki, hogy kb úgy áll a szexhez, mint egy apácazárda 99 éves, visszavonult, kimiskárolt, hermafrodita nő.

Ezek után merészeltem én is feltenni kérdéseket nőkhöz, akik persze egyből elkezdtek összeesküvés-elméleteket kreálni.

Amúgy jó pszichológia ez, megtudakolni, ki hogyan áll ehhez a témához.

2017. márc. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
97%

Azért nem CSAK a szex a legfontosabb. Manapság CSAK ez érdekli a pasikat, pózok éa lyukak.


És nem kell egy ilyen intim témát azonnal erőltetni. Nem hiszem, hogy aki képet küld a farkáról pontozásra, az hasonló komolysággal várja a választ, mintha felvételi lenne.

2017. márc. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem a szex lenne a mozgatorugojuk, rád sem írnának. Kit érdekel egy netes adatlap ala natur?
2017. márc. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket tiltom.
2017. márc. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ott a hiba, hogy eleve a Badoon, Tinderen nem keresnék komoly kapcsolatot, mert ezeket az oldalakat ELSŐSORBAN azok látogatják akik alkalmi vagy szexkapcs keresnek. Lehet, hogy új információ neked, nem tudom. Szóval azért van mert sokan tényleg csak laza kötetlen szexet akarnak, de még az ilyen kapcsolatoknak is általában van egy rövid felvezetése, ha telibe ezzel indítana a srác, te egyből tiltanád, így meg megmarad az esély, hogy lesz belőle találka.


50 nőből lehet igen, hogy 2 bele megy, vagy ha jó pasi akkor még 20 is.


Veled ellentétben kérdező szintén sok nő keres szexkapcsolatot. Ha a nő egyértelműen a szexualitását és a testét hangsúlyozza a képein akkor ne sértődjön meg, hogy befognak próbálkozni, legalább ne legyen képmutató.

Ha te nem vagy ilyen csaj, akkor más platformot válassz az ismerkedésre.

2017. márc. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
21%

Jaguár-Warrior és előző

Teljesen igaz!

Kérddező, azt írod: Aki...egyéjszakás kalandot keres az miért szán rá 5-6 órát hogy megismerjen előtte...

Ezt inkább értékelned kéne. Meg is akar ismerni, legalább valamennyire, legalább a maga módján. Nem csak a puncid érdekli, hanem az is, ami körülötte van. Amikor pedig a szaftos részletekről kérdez, vagy azokról beszél, az már az előjáték része. Sok nő is benedvesedik, és megjön a kedve, ha ilyesmit hall.

2017. márc. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

#14


Primitìv általánosìtás, ami max. a fèrfiak egy rètegère vonatkozik. Kèrem, ne vonjon velük egy kalap alá.

2017. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
Mert lúzerek :D A pasik hisztiznek, hogy nehéz csak szexre nőt találni, holott igazából ők maguk ássák alá saját maguknak a dolgot. Egy CSOMÓ olyan nő van, aki simán benne lenne egy laza szexuális kalandban, de a pasik pikk-pakk nekiállnak ennek az agresszív szexuális, kifejezetten szánalmas és gyerekes viselkedésnek, és még az is kiábrándul belőlük egy életre, aki amúgy benne lett volna az alkalmi szexben. Remélem, most mindenki, aki magára ismert tökig van sértve :D
2017. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!