Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz pasik! Van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasik! Van köztetek olyan, aki kis túlzással már bárkivel szívesen elveszítené a szüzességét?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben vettem észre, hogy a kifejezetten molett és csúnyácska lányok iránt is vonzódok és elképzelem, ahogy lefekszem velük. Csak az az óriási vicc, hogy szinte kivétel nélkül nekik is van már barátjuk (látom őket együtt vagy rákeresek fb-on) és egyáltalán nem csúnyák, sőt... Sokszor kifejezetten jóképűek és magasak/sportosak. Ezt amúgy abszolút nem értem, de ezek szerint másnak is van egyfajta "nerd csaj" fétise.

2017. márc. 7. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Sajnálom, de nem. De ezzel nem azt mondom, hogy a tökéletest várnám el, vagy hogy a "nerd csajok" pl. kizártak lennének.


De csak azért, hogy legyen, inkább nem. Akkor már előbb "vetemednék" szolgáltatóiparosra, ráadásul az tisztességesebb is, mint kihasználni valakit.


Szóval úgy vagyok vele, ha jön olyan akit megszeretek akkor ő lesz az, egyedüli kritérium, hogy ne taszítson.


Taszító elemek külső és belső tulajdonságokat is értve:


Trágárság, bunkóság

Túl rövid haj, nagymama frizurája

Nőhöz mérten extrém izomzat

Ronda, kínai-cigány piacos rózsaszín ruhák

Nagyon súlyosan elöregedett arc, ne nézzen ki 60 évesnek 30 évesen

Ne legyen tőlem kövérebb

Ne legyen szélsőliberális, Momentum mozgalom meg barátai aktivista

Ne egyezzen a keresztneve anyáméval/nagyanyáméval/hugoméval stb. - az ilyet nem tudom kezelni


Még van pár, de mind kb ilyesmi. Sokkal fontosabb ami lehetne, de félek, hogy olyan nincs... Majd kiderül.

2017. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NEM. Az kizárt.. soha..
2017. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ott még azért nem tartok, de nincs kizárva, hogy egyszer ez az állapot is elér.
2017. márc. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Dehogy...isten őriz...
2017. márc. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nincs
2017. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha szűz lennék, azt mondanám, bárkivel. De nem akárkivel!
2017. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem bárkivel!

Mielött még sok bu*z*eRá(ns írna nekem! Csak nővel!

2017. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Abdurrahmanné válasza:

Nem pasi vagyok, de amit a kérdésed leírásába írtál az így mi?

"Ezt amúgy abszolút nem értem, de ezek szerint másnak is van egyfajta "nerd csaj" fétise." Vaagy szereti a barátnőjét mert nem egy felszines idióta?

2017. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy bárkivel, azt nem mondanám, de sokan megfelelnének. De zárkózott vagyok, és ezért nem kellenék senkinek. 20/f
2017. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!