Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet velem ilyen bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet velem ilyen bunkó csak azért mert korábban visszautasítottam?

Figyelt kérdés
Már ha ez a baja... Van egy munkatársam, akivel régebben nagyon jóban voltunk, de sajnos félreértette a helyzetet, közeledett felém, én meg visszautasítottam. Azóta eltelt pár hónap és megszűnt közöttünk a hülyéskedős viszony, viszont elkezdett sportolni és szépen lefogyott, izmosabb lett, jobban néz ki. Én nem akarok kapcsolatot munkatárssal továbbra sem, viszont gondoltam megdicsérem, mondom neki egyre jobban nézel ki XY. Erre rám néz és azt mondja "takarodj már a f..szomba". Miért csinálja ezt? Baromi rosszul esett...még mindig tényleg az fáj neki, hogy én nem akarom őt mint pasi vagy mi baja? 27/l
2017. márc. 8. 13:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%
Én is ezt mondtam volna neked xD
2017. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
75%
Én hasonlóakat mondtam volna neki is. Nehogy már egy felnőtt férfi úgy viselkedjen mint egy elkényeztetett kisgyerek! El lett utasítva, és?! Talán nem szabad? Utána mehetünk mi nők a kva anyánkba, normális szóra se vagyunk méltóak?! Ha tudnád, kérdező, hogy hány ilyen fkalap sértődött meg rám, mert elutasítottam. Jobb is. Ilyenekre kár az energia.
2017. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
30%

#22


Hej, hogyan lesznek így ugráltatható rabszolga-bábok, potya utak, ingyen kávék...

2017. márc. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
45%
#22: De, nyugodtan elutasíthatja bármely nő, bármely férfit. És bármely férfi elutasíthatja bármely nő bókját. Vagy nem?
2017. márc. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Jah, hogy itt egyesek szerint,már ingyencuccokra pályázunk, ha elvárunk egy kulturált viselkedést... jóvanakko
2017. márc. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Felőlem elutasíthatja akár a bókot is, de nem büdösbunkóparaszt módjára.
2017. márc. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!