Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú udvarolt még korábban,...

Egy fiú udvarolt még korábban, visszautasítottam, de rájöttem hogy nagyon szeretem. Meg is akartam neki mondani, de két hete van barátnője. Nagyon gyötrődök miatta, mit tegyek, még nem késő elmondani? 21L

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
mewnj oda, csinálj cirkuszt és zavard el a lányt! ennyit tudsz tenni
2010. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hajó már elment. Próbáld meg elfelejteni, és legközelebb előbb gondolkodj! Nem lehet, hogy csak azért "szereted" mert elérhetetlen lett?
2010. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se tegyél. Ő lehet, hogy most boldog, és ha igazán szereted, akkor nem akarod tönkretenni a boldogságát. Várhatsz rá, de szerintem inkább próbálj túllépni rajta, és keress mást.
2010. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha tényleg szereted, akkor még most mondd el neki, mert most még nem lenne olyan szörnyű a szakítás a másik lánynak.

Ha meg most nem mondod el neki, akkor később már ne tedd, mert az nem lenne fair.

Lehet h a fiú még mindig érdeklődik irántad és örülne ha sikerülne összejönnie veled.

Sok sikert!

2010. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
ebből az esetből már csak tanulni tudsz!
2010. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Két hét nem sok, én lehet, hogy megpróbálnám. Lehet, csak azért jött össze a másik lánnyal, hogy Téged felejtsen. (És az a másik lánynak sem jó hosszútávon.) Készülj fel az elutasító válaszra is - de én talán nem hagynám annyiban.
2010. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Próbálj meg beszélni a fiúval, mondd el neki őszintén, hogy szereted. Ha ő a másik lánnyal szeretne lenni, tartsd a döntését tiszteletben.

Én is elképzelhetőnek tartom, hogy a másik lánnyal azért jött össze, hogy felejtsen, de ez nem biztos. Lehet, hogy tényleg szerelmes belé. Ezt most még nem késő megtudakolni!

2010. nov. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg nem szereted, csak szar, hogy talált mást és nem neked teper. Hagyd békén.
2010. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!