Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet velem ilyen bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet velem ilyen bunkó csak azért mert korábban visszautasítottam?

Figyelt kérdés
Már ha ez a baja... Van egy munkatársam, akivel régebben nagyon jóban voltunk, de sajnos félreértette a helyzetet, közeledett felém, én meg visszautasítottam. Azóta eltelt pár hónap és megszűnt közöttünk a hülyéskedős viszony, viszont elkezdett sportolni és szépen lefogyott, izmosabb lett, jobban néz ki. Én nem akarok kapcsolatot munkatárssal továbbra sem, viszont gondoltam megdicsérem, mondom neki egyre jobban nézel ki XY. Erre rám néz és azt mondja "takarodj már a f..szomba". Miért csinálja ezt? Baromi rosszul esett...még mindig tényleg az fáj neki, hogy én nem akarom őt mint pasi vagy mi baja? 27/l
2017. márc. 8. 13:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én azt sem értettem, hogy akik évekig kapcsolatban voltak, azok miért nézik gyakran levegőnek egymást. Hát ti sosem voltatok. Nem értem hogy miért esett annyira rosszul. Még sosem volt veled bunkó senki?
2017. márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Azért bevallom, hogy nőként már utasítottak el, viszont félretettem a sértődöttségemet, amelyet nagyon rosszul tettem, mert: a srác többször bókolt, látta, hogy jól esik ez nekem, ő az én pozitív energiáimból merítkezett a hétköznapokban, de közben ahányszor visszamosolyogtam, már látszott rajta az undor és az arcán egy ilyen "jahj, már megint le akar feküdni velem ez a nő, csak azért, mert mosolyog, jahj" :D Nevetséges drótonrángatás az egész.

Tehát fel kell vállald te is férfiasan annak a következményét, ha elutaítasz valakit, akkor ez lesz, nem kell hümmögni ezen.

2017. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%
Most komolyan, ha valaki nem akar a munkahelyén viszonyt folytatni, az már ne is szóljon a munkatársához, ellenkező esetben meg takarodjon a faxba? Ha azt mondom egy kollégának, hogy egyre jobban nézel ki, az azt jelenti, hogy a farkán akarok pörögni?
2017. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

#9


Erős "mellé"-t lőttél, két kapcsolatom volt eddig, igaz az egyik csak táv, de akkor is.

2017. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%
Ha már elvileg túl van a kosáron,akkor normálisabban is lereagálhatta volna. Elhiszem,hogy akkor rosszul esett neki,de ha már kikupálódott,nem kellene ilyen tirpáknak lennie,ha tényleg csak egy egy soros dicséret volt. Mert ha ráhajtottál volna,amit elvileg nem tettél meg,akkor megértettem volna.
2017. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
47%
Hölgyeim, uraim, a "Karma" című folytatásos teleregényt látták.
2017. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
26%

Azért kicsi lány, mert nem te vagy a világ közepe. Körülrajongott, örültél, aztán, amikor lépett, visszaléptél. Ő meg továbblépett és úgy kezel, ahogy kezelted.

Az meg eleve sántít a történetben, hogy levegőnek néztétek egymást, aztán random megdicsérted. Ugyanúgy megdicsérted volna valamiért, ha nem tesz ennyit magáért? Kétlem. Így meg, csak egy felszínes próbálkozás volt tőled a dolog, amit pont úgy hárított, ahogy te őt.

2017. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
20%
"viszont elkezdett sportolni és szépen lefogyott, izmosabb lett, jobban néz ki." Látom azért a lényeg csak feltűnt és elkezdted férfinek nézni.
2017. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%
En elkuldtem volna az anyjaba. :D Ismerosnek sem kene egy ilyen hisztis p*cs. En is hanyszor megkaptam, foleg ha visszautasitottam vkit(es nem, nem voltam bunko), hogy mekkora k**rva vagyok. Az ilyen embereket semmi kell nezni...
2017. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 kendrazoltan ***** válasza:
100%

Jön itt hideg-meleg, de ha a kedves hozzászólók túllátnának a saját korlátjaikon, továbbá akár a leírt alap kérdést is elolvasnák, láthatnák, hogy nem aztírtad, hogy mivel most már jobban néz ki, akár meg is próbálnád vele. Az elért eredményét szeretted volna dícsérni, amit ilyen módon "elutasított"...a konkrét előzményeket nem ismerve, pusztán a leírásod alapján a következő a véleményem:


Aki a baráti jellegű közeledésbe többet lát, ott nem csak az lehet az ok, hogy félreérthetőek a jelek, hanem az is hogy a másik fél többet akar, ezáltal automatikusan többnek érzi a jeleket puszta baráti gesztusoknál. A visszautasítást nem mindenki kezeli jól, többek között a szóban forgó kolléga sem, ezáltal úgy érzi, te valami főben járó bűnt követtél el ellene....te pedig csak pislogsz és nem érted, mi ment neki ennyire mélyre...egyszerűen más (volt) egymás felé az indíttatásotok, kialakult egy félreértés, abból lett egy feszült légkör, amit te megpróbáltál feloldani (bár a vázolt élethelyzetben a kölsejére tenni pozitív megjegyzést korántsem ajánlott, mert az valóban félreérthető...), ő pedig annak megfelelően reagált, ahogy a korábbi félreértésből fakadó rossz élményt megélte, nem pedig úgy, ahogy az dott élethelyzet indokolta volna...

2017. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!