Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Ráírtok egy lányra, aki nem teljesen idegen, de nem is nagyon beszéltetek még vele és visszaír, nem bunkózik, nem töröl, de nem nagyon érdeklődik, nem beszédes.

Felesleges vele tovább foglalkozni mert, ha érdekelnéd többet írna?


2017. márc. 7. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem feltétlenül, mert vannak ilyen nehezebben megközelíthető emberek.

De ha mondjuk nem visszahúzódó személyiség egyébként akkor vagy tesztel, hogy mit lépsz, vagy csak szórakozik veled.

2017. márc. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokkal gyakoribb ez a típus mint az érdeklődő. Sőt az érdeklődőkről nekem az a tapasztalatom, hogy inkább csak barátkozni szeretnének.

Azonban ennek a kevésbé érdeklődőnek is van legalább két válfaja. Az egyik a harapófogós, míg a másikat azért lehet beszéltetni. A harapófogós nagyon fárasztó, tényleg csak akkor éri meg a befektetett energiát ha amúgy érezed, hogy őszinte és válaszolgat, csak hát ő ilyen visszahúzódó.

2017. márc. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hagyd. Én sem tudnám megírni, hogy "kérlek, ne írogass, görcsbe áll a gyomrom, ha látom a neved", meg ha próbálnám szalonképesen is megfogalmazni, manapság baromi sértődékeny mindenki.


Soha nem értem, hogy az ilyen emberek miért nem fogják fel, hogy nem akar veled beszélni.

2017. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amíg válaszol, addig full jó.


Most mit tennél, ha rád írna egy lány, akit nem ismersz és azért annyira nem is vagy érte oda, de végülis szép, csak nem olyan húúúú de nagyon. De még nem is ismered, hogy a személyisége miatt szeresd. Csak úgy válaszolgatsz neki és csá.

Akkor hirtelen kisregényeket írsz neki és mindennap keresed utána, mint egy őrült? Ugyan dehogy.

De ha nem ír leszrod. Ha ír, akkor beszélgettek.

Szerintem ebből még bármi lehet.


Amíg válaszol, addig oké. Ha egy-két hét beszélgetés után se ír rád magától, akkor nem mozgattad meg túlságosan.

2017. márc. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.Ha válaszol mindig rendesen, akkor nem szórakoazik, lehet csak félénkebb, vagy nem olyat írsz esetleg, amire nagyon van mit mondani...
2017. márc. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg tudnám írni, hogy nem akarok veled beszélgetni,simán.Szóval én tartom hogy nem szórakozik,vagy csak udvariasságból válaszol.(5)
2017. márc. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!