Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ha valaki félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha valaki félénk, nincs esélye?

Figyelt kérdés
Az élet más területein az, de a lányokkal mamlasz.. Főleg a negatív tapasztalatok alapján, nem mer a nőkhöz közeledni. Mondjuk már minden klappol, de tapasztalatlan, félénk s visszahúzódó.

2017. márc. 7. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha erre gondolsz, a nők többsége előbb halna meg magányosan, mint hogy ő kezdeményezzen :)
2017. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be, de a húgomnak pl mindig ilyen kis nyuszi pasijai voltak.

Egyénfüggő.

2017. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A félénkség a legkevésbé sem férfias vonás. Szóval, akkor szerinted?
2017. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Akit már 10-ból 10 nő elutasított, mit csináljon? Már volt külső változtatás, kocsiváltás, stb. igyekezett negatív tulajdonságain változtatni, de így sem jön össze, az akkor kösse fel magát? Amikor végleg meghal a remény, jobb feladni, nem?

Miquel, ha van mellette 100 férfias tulajdonsága?

2017. márc. 7. 19:28
 5/15 anonim ***** válasza:

De hogy lehet? Hogy lehet férfias, ha félénk? Ez az alapja.

Kocsiváltás... innentől nem biztos, hogy nem kamu.

2017. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De ha valakinek van ezer férfias tulajdonsága, csak épp a félênkség, akkor konyec? Annyi, hatóra?
2017. márc. 7. 19:59
 7/15 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a videót és gondolkodj el rajta:


https://www.youtube.com/watch?v=HkTa3-ZZbD8

2017. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mondd már öt férfias tulajdonságodat.
2017. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem félek a bunyótól

Félig orosz vagyok, lehúztam 4 évet az orosz reguláris hadseregben, 3 évet a Specnazban, azóta is PTSD-ben szenvedek(Kilátástalan voltam, éltem orosz állampolgárságom adta jogaimmal, önként jelentkeztem, 7 év slussz a fiatalságomból....)

Két naponta borotválkozom

Imádom a motorokat, van is, amit néha felelőtlenül használok

Magamba forduló vagyok

Nem tudok főzni

2017. márc. 7. 20:44
 10/15 anonim ***** válasza:

Azért remélem sejted hogy a "férfias" tulajdonságaid egy része eleve csúnya mínusz pont lenne. Legalábbis nálam biztos.

Egyrészt olyan nincs hogy nem tud valaki főzni legfeljebb lusta vagy van valaki aki kiszolgálja ami megint nem feltétlen pozitív. Felelőtlenül használod a motorod amivel nem csak magadat veszélyezteted jössz itt az autós hülyeséggel ami mutatja hogy fogalmad nincs mi kéne egy nőnek de legalább bedőlsz az itt is szajkózott általánosító mi kell a nőnek ba.romságoknak "nem félsz a bunyótól tehát van benned bőven agresszió és nem megfelelő a konfliktuskezelésed befeléforduló vagy ami nehezít egy kapcsolatot és még a nők felé sem nyitsz és ha jól értem még pszichológiailag sem állsz két lábon. Szerinted hol a hiba a képletben?

2017. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!