Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, találkoztatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, találkoztatok már olyan pasival, aki kezdetben félénk volt, aztán rövid idő alatt nagymenő vagánnyá változott?

Figyelt kérdés

Biztos ismeri mindenki ezeket a szállóigéket: "Alamuszi nyuszi nagyot ugrik." vagy "Hamu alatt lapul a parázs."


Volt már dolgotok olyan férfival - nem feltétlenül párkapcsolatra gondolok, hanem pl. kollegális viszonyra -, aki viszonylag rövid idő alatt olyan pálfordulást mutatott be, hogy az állatok leesett és koppant a földön? Esetleg ennek hatására vonzódni is kezdtetek hozzá vagy pont ellenkezőleg: a félénk énje sokkal jobban tetszett, jobban illett a személyiségéhez?



2017. márc. 3. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem találkoztam még ilyennel.
2017. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Igen, 19 évesen még kis tüncibünci volt, aztán 23 éves korára kigyúrta magát, eljár szoliba, szép a bőre, kontaktlencsét hord és ő lett a nők bálványa. Azóta állandóan rá gondolok. Addig luzernek tartottam észre se vettem, most viszont el tudnék vele képzelni sok mindent. :P
2017. márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Hatalmas pálfordulást nem tapasztaltam, de olyat igen, hogy félénk, szorongó férfiból valaki az arany középút felé kezdett el tendálni, tehát nem nagymenő vagány lett, hanem egy normális, vállalható, figyelmes, törődő, odaadó, de kellőképpen magabiztos és határozott férfi. Ezzel keltette fel a figyelmem. Ő most a párom.
2017. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon jók. Bizonyos embereknek idő kell, hogy oldódni tudjanak társaságban vagy bizonyos emberek(egy konkrét ember) előtt. Nincs ezzel baj, egy közösségben sokan érzik magukat feszélyezve, nem tudják teljesen magukat adni, de az idő sokszor erre is gyógyír. Általában nagyot néz az ember, és pozitív csalódás kíséri, ha egy félénk emberről idővel kiderül, hogy annyira nem is az, sőt...
2017. márc. 3. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem. Osszejottem egyszer egy felenk sraccal mert amugy szimpi volt az elejen, de a kapcsolat alatt nem fejlodott semmit es inkabb csak a rosszabb oldalat ismertem meg egyre jobban. Halal negativ volt mindennel kapcsolatban, a fejlodes iranti vagya inkabb csak ures hiszti volt, tenniakaras semmi nem volt benne.

Az eleve normalis emberekkel jobb tapasztalataim vannak.

2017. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, hogy kapcsolatban sem tudott változni az illető pozitívabb irányba. Mert ott már csak rád kellett volna koncentrálnia, és megnyílhatott volna. Azt gondolná az ember, hogy egy szeretetteljes környezetben, egy szerető párral ez biztos könnyen megy. Ahogy a mellékelt ábra mutatja, nem feltétlenül:(
2017. márc. 3. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Még nem de ismerkednék olyannal aki ilyesmire hajlamos mert ez azt jelentené,hogy mellettem képes megnyílni, megbátorodik stb
2017. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
nem.
2017. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!