Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, gáz, ha nekem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, gáz, ha nekem ilyen rövid a körmöm?

Figyelt kérdés

A munkám miatt nem lehet műkörmöm, viszont a sajátom esetében ez a maximum hossz, amire megnő. :(

L22


[link]


2017. febr. 3. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
A férfiak kb 90%-át abszolút nem érdekli a körömhossz se a szín se az ha Picasso összes műve van rágravírozva a műkörmödre,strasszkövekkel keretezve. Esetleg ha túl hosszú vagy extrém harsány az zavaró tud lenni.Ez a körömbaszkurálás téma csakis a nőket érdekli ,hogy egymásnak mutogassák.
2017. febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

A fiúkat a körmöd addig érdekli, hogy legyen tiszta és ápolt. A gyászkeretes, betöredezett vagy rágott köröm a gáz.

A műköröm is gáz, ha 65 centi hosszú és csiricsáré.

A normális, egészséges és tiszta saját köröm, illetve a normális műköröm vagy gél lakk nem szokott senkinél kizáró ok lenni, nyugi. :)


Igaz, hogy nő vagyok, de műkörmös. :) Remélem, nem baj, ha válaszoltam.

2017. febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Cuki szerintem.
2017. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Jobb, ha normális méretű a körmöd, mint, ha nagy műkörmöd lenne, akkora, mint egy Velociraptor karmai.
2017. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Sokkal jobb mit a műköröm.
2017. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
A férfiakat amúgy jobban érdekli mennyire feszes, nagy, formás a popsid.
2017. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Jól mutatna a bordón az apatej :)
2017. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Ez pont szép. Nekem is ilyen. Sokkal jobb, mint a műköröm.

A legtöbb pasi igazából ki nem is szereti a műkörmöket, ha túl hosszú, meg végképpen nem. Az eleve prolis. Főleg, ha még ezer csicsa is van rajta.

2017. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen válaszokat... el akarok bújni egy kő alá.
2017. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Nemgáz, ugyan is a férfiak 99%-át egyáltalán nem érdekli a köröm, nem is véletlen, hogy a nők egymásnak mutogatják, mert a férfiakat bizony hidegen hagyja.
2017. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!