Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hogy viszonyultok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy viszonyultok az alacsony, vékony lányokhoz?

Figyelt kérdés
(20-30 év között)
2017. márc. 2. 14:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
11%
Én úgy látom, hogy (sajnos) a férfiaknak a <50 kilós lányok jönnek be szinte kizárólag. Valamiért azt gondolják, hogy aki vékony, az igényes, aki meg mondjuk 70+kiló, az nekik igénytelen disznó- az már persze mindegy, hogy a vékony az nem edz, pattanásos, görbe tartású, a másiknak pedig ezerszer jobb az állóképessége (az ágyban is jobban bírja).
2017. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
34%
#12 kit érdekel az állóképessége, ha egyszer undorító a háj és sokan nem tudnak rá felizgulni.
2017. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
30%
Én, mindig, csak alacsony lányokkal jöttem össze. Tenyérbe vehető kis gyöngyszemek tetszettek mindig.
2017. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
71%

#11


Ez nem így van. Engem speciel nem zavar, ha egy nő vékonyka, az sem, ha van rajt valamennyi felesleg, nem érdekel. Egy kis pocak szexi és vonzó is tud lenni. Mint ahogy a nők közül is jó páran tudják tolerálni, vagy szeretni, ha a férfi pocakosabb. Itt nem a plusz kilón van hangsúly, hanem azon, hogy az a plusz mennyi. Vagyis inkább, hogy mennyire látványos. Ha valakinek van pocakja, legyen, ez nem a világvége, ettől még talál magának párt. Viszont ha valaki gurul, vagy folyik, legyen az nő, vagy férfi, egyrészt már egészségügyileg is kifogásolható, másrészt már nem is vonzó.

2017. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
14%
12.: tudsz kulönbséget tenni aközött, hogy elhízott "hájas", vagy kilátszik az összes bordája? Az miért jobb a hájasnál, ha annyira csonti (ha már te bántó szót használsz), hogy egy darab fekvőtámaszt nem tud megcsinálni?
2017. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
37%
#15 de itt a vékony = sportosan, egészségesen vékony lányokról van szó, nem az anorexiás betegséggel küzdőkről :) A kövérek irigységből szeretik azonosítani a kettőt és minden vékony lányt csontváznak nevezni.
2017. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
28%
Répára húzom őket. Mert önzetlen vagyok.
2017. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%
Tök mind1 milyen a csaj vízszintesen nem sokat számít.
2017. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
47%

Én imádom őket! :-)

40+ Ffi

2017. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon szeretnék egy ilyen nőt :P
2017. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!