Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nyomatják folyton az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomatják folyton az itteni pasik, hogy a nőknek CSAk IS a gazdag, kigyúrt, alfahím pasik kellenek?

Figyelt kérdés
Nem unalmas még az összes nőt általánosítani? Ha igaz lenne ez a sztereotípia,akkor az összes nem gazdag,nem kigyúrt pasi szingli lenne.

2017. febr. 25. 18:42
1 2 3
 21/24 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
Mert akik ezt mondják, azok csúnyák, kövérek/soványak/nemkigyúrtak/1percesmenetetisaligbírnakki, csúnyák, és ahelyett, hogy magába néznének, hogy "g-ci, lehet én vagyok egy h-lye s-gg" inkább azt mondják:"nah, azér' van, mer' ronda vagyok meg nincs pénzem és az összes nő idióta" :D
2017. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
7%

19-es.

Én is tudnék mesélni,hogy milyen vagyok.Senki nem tudja szinte rólam a dolgokat,mert meg sem akarnak ismerni a nők. Miért? mert nem jóképűnek,tökéletes genetikával születtem,és így már arra sem hajlandóak,hogy egyáltalán beszélgessünk.

Nos egész eddigi életem során egyetlen kivétellel nem találkoztam soha,akkor most hogyan kéne hinnem benne?

A Loch Ness-i szörnyről is vannak legendák,hogy létezik és néha ráijeszt az emberekre... szóbeszéd.Mondani elég könnyű bármit.

És a végére írom hogy lásd mennyi idős vagyok,így azért elég vicces a kép.

25/F

2017. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A legrosszabb ***** válasza:
21%
#20: Megannyiszor átrágtuk már itt, hosszú-hosszú regényeket írtam régebben is a problémáról, a logikusan levezetett, kifejtett mondandómra furcsa módon soha, soha nem érkezett reakció. Vajon miért. De már irtóra belefáradtam abba, hogy minden áldott nap papoljak ugyanarról. Itt, ezekkel a bölcs GYK-s "hölgyekkel", akik a pikírt kritikára pavlovi reflexszel becsmérlő fikázással reagálnak, nem érdemes még vitába szállni sem. Csak fújják a szokásos "2-3 ember gyűlölködik", "ezek nőgyűlölők", "ezek szerencsétlen vesztesek", "sose lesz nőjük" meddő védekezési sablonjaikat. Sosem fogják megérteni az átlagba tartozó férfi problémáját, hát még az átlagon aluliakét, hiszen ők NŐK. Lépten-nyomon bókolgató, méregető, humorizáló, nyomuló, hízelgő faszikba botlanak. Pont ezeket a nőket, azaz a nők igen nagy részét nem fogja soha érdekelni az általuk "veréb" kategóriába tartozó srácok gondjai. Még csak megérteni sem akarják onnan föntről, eszük ágába sem jut. De nyilván nekik van igazuk, és nyilván az ő értelmezésükben a tehetős népszerű férfiért sem rajong senki. Hehe, paradoxon.
2017. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
72%
Valójában hiábavaló szócséplés, ha meggyőzni akarjuk az ilyet állítókat. Én is próbálkoztam sokáig, de beláttam, felesleges. Most már inkább hagyom, hadd higgyenek, amit akarnak.
2017. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!