Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nyomatják folyton az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomatják folyton az itteni pasik, hogy a nőknek CSAk IS a gazdag, kigyúrt, alfahím pasik kellenek?

Figyelt kérdés
Nem unalmas még az összes nőt általánosítani? Ha igaz lenne ez a sztereotípia,akkor az összes nem gazdag,nem kigyúrt pasi szingli lenne.

2017. febr. 25. 18:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
42%

A gazdagság az önmagában véve nem teremt vonzalmat, az csak egy plusz akkor ha már kialakult a vonzalom, és mondjuk 2 vonzó pasi közül a gazdagot választja a szegény helyett.

A kigyúrtság meg kifejezetten előnytelen.. a nők 90%-ának nem tetszenek a kigyúrt pasik és nem is előny. A kisportolt, esztétikus test az plusz, de a kigyúrt már mínusz.

Az alfahímek az állatvilágban léteznek, az emberek között mindig relatív, hogy ki az alfa. Nincs olyan, aki minden szituációban az lenne. Tehát minden emberre igaz, hogy bizonyos szituációkban alfák, más szituációban meg béták. Tehát ez is hülyeség, hogy valaki alfahím.

2017. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
3%
Én azért írom mindig, mert csak azt tudom leírni. Kicsit még tanulom a betűvetést, írok mást is.
2017. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
23%

Nem kell gazdagnak lenni, se kigyúrtnak, bár előny. A lényeg az, hogy jól adja az alfahímet, amitől elolvadnak a nők a "micsoda FÉÉRFII!!" gondolattal a fejükben. Jó, lehet kb 5% akiknek ez nem kell, de a többinek igen, ez az evolúciós maradvány.


(de bizony... te is erre gerjedsz, maximum nem tűnik fel, mert tudat alatti, ösztönös a dolog, úgyhogy pontozzál le, hátha úgy elrejtheted a természeted (nem) :D )

2017. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
45%
Ugyan az itteni 5-6 pasinak nem kell hinni. Elég sok pasit ismerek volt suliból, egyetemről érdekes módon 85 százalékuk kapcsolatban van pedig nem kigyúrtak és átlagos anyagi helyzetűek.... itt pedig csak azt látom, hogy ^ a nők csak brad pitteket akarják ^ holott a való életben mindenhol párokat látni.
2017. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
73%

Nekem mar baromira. Akik ezeket nyomatjak itt ejjel-nappal, szerintem ki se mozdulnak a lakasbol. Eleg csak korul nezni a varosban es megnezni a parok tobbseget. Mindenki atlagos kinezetu es anyagi helyzetu.

Ha a noknek csak a kigyurt, penzes pasik kellenenek , jol neznenk ki. Mo.-rol beszelunk, kerem. :)...

Amugy a ferfiaknak is igen nagy az igenyuk, gondolom sokuk ilyen csajoktol var visszajelzest, aztan meg esnek pofara, hisz nem kapnak.


[link]

2017. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
63%

A valódi életben igen, csak párokat látni, de azt nem látod milyen a kapcsolatuk igaziból.


Azok a pasik nyomatják itt ezt a szöveget akik találkoztak pár fura nőszeméllyel, és ez ráhúzzák az összes többire a régi sérelmeiket,mert az előző ilyen-olyan volt a többi is gonosz és csúnya,mint valami óvodás. De ők mind nőgyűlölők, úgyhogy nem is kell velük foglalkozni.

2017. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
14%

A valóság ez,azért. Mert nem találkozunk a való életben más típussal,csak ilyenekkel sajnos. :/

Egyetlen egy kivételt mutasson valaki a való életben,aki tényleg normális,és nem irreális elvárásai vannak.

Nincsen ilyen,pontosan ez a baj.

2017. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%
Baromsagnak tartom ezt utolso. Egy idoben en csak bunko, szexista pocsokkel talalkoztam , ha ugy lettem volna mint te a nok teren meg mindig egyedul lennek. Soha nem tudnek igy altalanositani.
2017. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%
17:Én az vagyok, és nem azért mert nagyképű vagyok, ha mesélnék elhinnéd.Bár nem fogok.Csak mi nem találkoztunk,mert nem kellett. Azért mert te csak olyannal találkoztál akik ilyen pasikat kerestek, az nem azt jelenti, hogy csak ilyenek vannak. Te is ráhúzod mindenkire hogy olyan.( az óvodás részt ne vedd magadra)
2017. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
14%

Ezt konkrétan csak a nagyon elvetemültek mondják, de a probléma létezik, csak kissé árnyaltabb módon. De mivel a párbeszédre képtelen másik oldaltól csak annyi telik reakcióként, hogy "csak nyavalyogtok, mert nem tudtok nőt szerezni, ennyi :))", addig nem is nagyon lehet elkezdeni a probléma megoldását.


Jónéhányan írtunk már a valós problémáról, mindig hosszan, értelmesen kifejtve, de valahogy sosem érkezett rá hasonlóan kifejtett reakció, maximum klisék, de leginkább semmi. Sokkal egyszerűbb a "a nőknek csak a bmw-s macsók vs. a férfiaknak csak a buta plázacicák kellenek"-párbajban visítozni.

2017. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!