Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar velem senki se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem senki se összejönni? L/26

Figyelt kérdés
Igazából párkapcsolatom még soha nem volt, csak egy pár randim. Valamiért soha nem akarnak engem igazán. Még csak annyi sincs bennük, hogy megbeszélünk egy fix időpontot, és pontosan jönnének a találkozóra. Nem 1-5 perces késésről beszélek, mert azért még nem szólnék. De ha valaki munkába időbe tud menni, akkor akivel randizik, arra is szánjon már annyi időt. Még soha nem éreztem azt hogy bárki is szeretne. Jó nem vagyok egy nagymenő csaj, sajnos csendesebb, visszahúzódóbb típus vagyok. Anyám is azt mondja hogy senkinek se fogok így kelleni. A lehúzó válaszokat mellőzzétek, így is rosszul érzem magam. Már öngyilkosságon is gondolkodtam.
2017. febr. 12. 06:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Öngyilkosságon ne is gondolkodj, fiatal vagy, én 33 éves vagyok, kb.10 éve egyedül. Azelőtt se voltak minőségi kapcsolataim. De öngyilkosság? Az gyáva és önző dolog. Ne gondolkdj ilyesmin, beszélgess,ismerkedj emberekkel, de ne görcsölj rá a témára! Itt is ha írnak írj vissza, ha netalán más nem lesz belőle,legalább megismerkedtél újabb emberekkel.
2017. febr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2017. febr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

"Anyám is azt mondja hogy senkinek se fogok így kelleni."


Komolyan mondom, megdöbbentő, hogy egy anya látja, hogy a lánya szenved, és csak azért sem segít rajta, inkább belerúg még egyet. Felfoghatná, hogy 26 évesen a lánya már nem fog változni, ezzel a személyiséggel fogja leélni az életét. Az ember abban bízik, hogy majd a szülő biztos megérti a problémám és meghallgat, aztán kiderül, hogy csak még mélyebbre taszít a dágványba. Tényleg hihetetlen.


Nincs valaki olyan az életedben, akivel különösen szoros kapcsolatot ápolsz? Munkatárs, barátnő, testvér, stb., aki meghallgatna és megértene? Neked első sorban most egy ilyen személy kéne, akinek ki tudod önteni a szívedet, és már ettől is jobban lennél. Magadban kell rendet tenni. Az kéne, hogy ezzel a személlyel el is menjetek néha ide-oda, hogy kapj impulzusokat a külvilágból, az emberektől.

Én azt mondom, hogy nincs veled a leírás alapján semmi baj, óriási igény van az ilyen lányokra, csak lelkileg rendbe kell jönnöd. Engem valahogy mindig megérintenek az ilyen történetek, remélem, tudtam segíteni. 34F

2017. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
4%
Gondolom, te is a másik oldaltól várod a kezdeményezést, hercegnőm.
2017. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%

Hát igazából nálam az egy nagyon rossz pont, ha a lány visszahúzódó az rosszabb, mint ha nem lenne olyan szép. Mert nem akarok óvóbácsit játszani... utálom ha csak én pofázok a csaj meg csak kussol.

Az a lány vonzzó számomra aki kedves, kommunikatív és humoros.

2017. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyád nem a tapintat bajnoka, de még igaza sincs.

Azzal értek egyet, aki azt írta, hogy csak lazán... nem lehet párt "keresni", csak találni, ha elég sok emberrel vagy elég kedves kapcsolatban.

2017. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15-öst lepontozták, de igaza van. Randiztam olyan lánnyal már, aki megszólalni sem bírt... tudjátok milyen kellemetlen volt, hogy végig én pofáztam és mindent harapófogóval kellett kihúzni belőle? Pedig nem vagyok az a típus, aki nem hagyja a másikat szóhoz jutni, sőt... és mégis, ha én nem beszéltem, nem mondott semmit. Az ilyen... iszonyatosan kiábrándító.


26/F

2017. febr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Meg kell nyílnod valahogyan. Tényleg úgy van, ahogy előttem is írták, hogy a visszahúzódó, zárkózott természet sokkal rosszabb, mint ha valaki nem olyan szép. Egyszer randiztam egy ilyen lánnyal. Nem volt egy nagy szám külsőre, de nem érdekelt, meg akartam ismerni, hogy milyen valójában. Az első randinkon elmentünk egy étterembe vacsorázni. Na, amikor negyed órát gondolkozott, hogy milyen pizzát egyen, és kétszer kellett mondanom a pincérnek, hogy jöjjön vissza később, mert ő annyit sem tudott mondani, hogy kér még egy kis időt a választásra, akkor kezdett elmenni a kedvem az egésztől. De nem akartam elsőre megítélni. Találkoztam még vele vagy ötször-hatszor, de kb semmit nem akart, csak filmeket néztünk nála. Csók volt, de többet meg nem nagyon akart, gondolom megvárta volna vele a 30-40. randi környékét. Na, hát ennyire nem voltam kitartó... Szóval picit az önbizalmadon kellene tornázni, mert a bizonytalan emberek soha senkinek nem lesznek vonzóak.
2017. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!