Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar velem senki se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem senki se összejönni? L/26

Figyelt kérdés
Igazából párkapcsolatom még soha nem volt, csak egy pár randim. Valamiért soha nem akarnak engem igazán. Még csak annyi sincs bennük, hogy megbeszélünk egy fix időpontot, és pontosan jönnének a találkozóra. Nem 1-5 perces késésről beszélek, mert azért még nem szólnék. De ha valaki munkába időbe tud menni, akkor akivel randizik, arra is szánjon már annyi időt. Még soha nem éreztem azt hogy bárki is szeretne. Jó nem vagyok egy nagymenő csaj, sajnos csendesebb, visszahúzódóbb típus vagyok. Anyám is azt mondja hogy senkinek se fogok így kelleni. A lehúzó válaszokat mellőzzétek, így is rosszul érzem magam. Már öngyilkosságon is gondolkodtam.
2017. febr. 12. 06:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki a szépséggel jönne, a szépség relatív, mindenkinek más tetszik. Lehet valakinek tetszek, valakinek nem. Az 5 ember akivel eddig randiztam, külsőre mindnek tetszettem.
2017. febr. 12. 06:36
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Mit értesz hogy nem nagymenő?

Bolod vagy,öngyilkossag?

2017. febr. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%

Mutass már egy képet magadról, legalább privátban.

Pontozlak, ha ez segít.

Ha van legalább egy 6/10 kinézeted, lenne egy-két tippem ;)

20/f

2017. febr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
Ha ennyire visszahúzódó vagy,hogy nem is írsz,akkor tényleg nem egyszerű....
2017. febr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
nekem se ir:(((
2017. febr. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Szereted magad? Itt ez az elsődleges szempont! Ha nem szereted magad, akkor hogy várhatod el, hogy más is szeressen téged?


Ha belülről mardos téged a görcs, a bánat..stb. ez a külsődön is meglátszik és inkább visszataszító lehet a kisugárzásod, mintsem az ellenkezője.

Tehát biztos nem sugárzol kívülről boldogságot, örömet, amivel jeleznéd a külvilágnak, hogy minden rendben van veled, nyugodtan gyertek és ismerjetek meg.


Előbb magadat tedd rendbe. Kezdj önismerettel foglalkozni. Ha tudod, hogy mik a hibáid változtass rajta.

Nemcsak a szépségen múlik a külsőd, hanem a belülről jövő érzéseiden is, ami kívülről látszik rajtad!


Egyébként elég gyáva gondolat az öngyilkosság!

De hát a gyávák mindig a legkönnyebb utat választják.

Ebbe is gondolj szépen bele!

2017. febr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Hülye vagy, ha 5 randi miatt öngyilkosságon töröd a fejed!

5 randi még amúgy sem számít! Az kb. semmi. Sajnos sokat kell manapság kepeszteni azért, hogy egy pali felfigyeljen egyáltalán Rád, meg hogy utána megtartsd! :(

Nekem amúgy 34 évesen jött össze az, hogy tényleg szerettek, szóval ne add fel!

2017. febr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Beskatulyáztad magad, anyud miatt. Ez olyan, ha sokszor mondják, hogy béna vagy, elhiszed egyszer csak. Távolodj el fizikálisan először is az ilyen emberektől, vedd körbe magad normális, elfogadó személyekkel, magyarulj társulj megfelelő emberekkel. Építsd fel magad, utána pasizz.
2017. febr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha be vagy fordulva, meg beleuntál az életedbe, akkor nem nagyon várd, hogy sorban állnak majd, akik szomorkodni akarnak melletted. Egy megkeseredett arc sosem vonzó, hisz mindenki arra vágyik, hogy mosolyogjon, nevessen, jól érezze magát a kiszemelttel. Búbánatra senki sem vágyik. Tehát szerintem maszturbálj rengeteget, hiszen akkor pont olyan hormonok szabadulnak fel, melyek már rövid távon is vonzóvá tesznek! Vagy keress csak szexre egy pasit! Bár ez utóbbi már keményebb dió, de igazándiból neked tényleg szexre van a leginkább szükséged, attól jön majd meg a kedved a mosolygáshoz, és a mosolygás, vidámabb felfogás által leszel vonzó!
2017. febr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Lehet nem a csodát kéne 26 évesen várni, hogy valaki majd felszed, hanem aktív társkeresésbe kéne kezdeni, pl társkeresőn. Ha olyan vagy mint én és nem jársz szórakozóhelyekre, akkor pláne ez a legjobb lehetőség. Ebben nincs semmi ciki. Tele van suttyókkal állítólag, meg lotyókkal, de én is ott találtam meg a párom és már több, mint fél éve együtt vagyunk, boldogan.

A késés nálam is kiveri a biztosítékot, kivéve ha mondjuk közben felhív, hogy bocsi késett a buszom, elfüstölt a metro, stb.

A szeretet pedig idővel alakul ki. Ez a meglátjuk egymást és egymásba szeretünk téma nem létezik, mert az legjobb esetben is maximum fellángolás, vágy. A szeretet, a kötelék kialakulása időbe telik.


Sok sikert! :)


26/F

2017. febr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!