Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szexre utaznak és nem véletlenül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexre utaznak és nem véletlenül?

Figyelt kérdés

Sok száz vagy sok ezer kérdés, válasz van csak itt gyakorint, hogy lányok panaszkodnak arról, hogy a férfiak csak szexre utaznak vagy ők csak szexre kellenek a pasiknak és nem találnak rendes párt. Ugye ismerős ez mindenkinek? Nem jön össze sehogy a kapcsolat, mert csak dugni akar a srác, de járni nem.

Elgondolkodtam ezen és felmerült, hogy mi férfiak valóban csinálunk ilyet, sokunkat a farka irányít és sokan meg is szerzik a szükségletükhöz a lányokat. Kicsit talán még meg is lehet sajnálni szegény csajokat, hogy szerelmet és kapcsolatot szeretnének, közben meg csak egy két nedves testrészt és domborulatot látnak bennük.

De ácsi.

Nézzünk már szét, hogy mi van. Én lépten nyomon olyan lányokba botlok akik, ha nem is akárkinek, de jónéhány srácnak széttenék a lábukat kapcsolat nélkül. Én nem vagyok ilyen nőcsábász, egyéjszakás párti és így jócskán feltűnik, hogy mennyi ilyen szexre kapható csaj van. Ugye én a hosszútávra tervező és az ilyen dugogatásokat hanyagoló lányokat keresem, de alig találok. Sőt, azt merem mondani, hogy jóval kevesebb ilyen szolíd "rendes" lány van mint alkalmi dugásra kapható. Kiélik a vágyaikat, tapasztalgatnak, átmennek "filmezni" stb. stb. Nem azt mondom, hogy nekem azzal van a bajom, hogy a nők is "megvakartatják maguknak, ha viszket", mert tegyék. Férfi társaim is megteszik ezt a doglot szép számban, tehát úgy az igazságos, ha a nők is megtehetik. Nekem inkább az a fura, hogy égen földön az megy, hogy a pasiknak csak szex kell, közben én meg pont azt látom, hogy a nők java része szépen benne is van ezekben az alkalmi dolgokban.

Megy a sírás, hogy a férfiak mekkora disznók, hogy dugnak ahol tudnak, de közben a nők is pontosan ilyenek, mármint hatalmas részben. Nem minden lány, nő ilyen, úgy ahogy én férfiban sem vagyok ilyen testi örömöket hajkurászó, de én is egy szűk csoportban érzem magam a férfiak között ezzel a tulajdonságommal.


Miért ekkora téma ez és miért várnák a nők a férfiaktól, hogy ne csak a szexet lássák a nőkben amikor a nők pontosan megalapozzák és benne vannak ezekben a dolgokban?


Én lényegében ugyan úgy várom azt a lányt aki nem lepedő huszár mint a lányok azt a férfit akinek nem csak szexre kellenek. De látom azt, hogy nem kell meglepődnöm azon, hogy akik szembe jönnek azok többségében nem ilyen nők. Talán a nők is beláthatnák azt, hogy nem csak a férfiak ilyen szex orientált lények.

Szerintem több nő várja el azt, hogy ne csak szexre kelljen egy férfinak mint ahány nő nem megy bele ilyen csak szex dolgokba.


2017. febr. 10. 16:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"A baj az, hogy a legtobb ferfi kapcsolatot iger ergo hazudik a szexert cserebe, es a lany igy nem azt kapja, amit var."


Bocs, de ez is két emberen múlik. Aki nem akar így járni, az nyilván először a kapcsolatot teremti meg a másikkal és utána a szexet. Aki ezt fordítva csinálja, az vállalja a kockázatot.

2017. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A nők is legalább ugyanúgy szeretik a szexet, párkapcsolaton kívül is, csak erről még mindig tabu beszélniük. Ezért megy az elterelő szöveg, hogy "minden férfi csak azt akarja" és hasonlók. Egy férfinek még mindig dicsőség a sok szexuális partner, míg egy nőnek inkább szégyen.
2017. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az emiatt pityergő nők általában kontrollálhatatlanul gerjednek a nagymacsó kihaénnem alfahímre, aki mivel annyi nő gerjed rá, mindegyiket megdugja, aztán tovább áll.

Azokra a férfiakat akik nem ilyenek(tehát hosszú távra terveznének), azokat észre sem veszik, vagy lúzernek tartják mert nem játsszák el az alfát.


Ez a nagy helyzet (lehet mínuszolgatni hölgyek ha jól esik, de attól ez még nem lesz kevésbé igaz ;) )

2017. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Tudnék mesélni én is , de nincs értelme , nem változtat semmin.

Amit leírtál és ahogyan gondolod az fedi a valóságot.


Női részről még annyit hogy könnyen dobálóznak azzal hogy mert minden férfinek csak a szex kell.

Kérem, nem kell oda adni magatokat rögtön....tessék várni a szexel, ez egy nagyon jó szűrő lenne nem gondoljátok?


(Amiért odavetik magukat a férfiaknak az szerintem azért van mert rohanó vilàgunkban azt szeretnék érezni hogy ők különlegesek, hogy ők kellenek valakinek.)

2017. febr. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Valóban talán segítene az, ha a nők mint NŐK nem adnák hamar magukat. Én hónapokat is képes lennék ismerkedni, udvarolni, esetleg óvatosabban érinkezni egy nővel, ha ezt igényelné és valóban tetszene nekem és akarnám őt. De nem. Ki sem bírnák, hogy ha látják, hogy nagyjából stimmelnek a dolgok akkor hanyatt ne vágják magukat egy hét után azzal a jelszóval, hogy "Minek ezzel várni? Jobb, ha minél hamarabb kidetül, hogy rossz-e vele a szex.". De ez az a rész amikor még talán kapcsolatot is akarnak. Amit nap mint nap látok az az, hogy csak szex. Ott van például a Tinder és a társai. Megy a duma, hogy a férfiaknak csak szexre kellenek, de azért a fél világ női társadalma (főleg fiatalok) a Tinderen hírdetik magukat ingyen szexre. Én meg kereshetem a hűséges, tiszteletre méltó, leendőbeli feleségemet nagy reményekkel.
2017. febr. 11. 04:44
 16/19 anonim ***** válasza:
4-es nem kell azoknak semmilyen ígéret... Szerinted ki ígér kapcsolatot egy buliban? Odamennek a nőkhöz, hogy hééé figyelj má', ha megdughatlak akkor másnap elveszlek. Vagy szerinted hogy megy ez? :D
2017. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Van azért olyan, hogy egyesek beadják a másiknak, hogy mennyire kell nekik és szeretik, meg akarják stb. Aztán közben csak a dugás motoszkál a fejükben. Ez nem egy buli időtartalma alatt játszódik le általában. Buliban összeszedett csajnak nem kell ekkora duma.

A nőknek az ekkora kamuzásokra nincs szüksége, ha farkat akarnak. Ez azért egyértelmű. De képesek máshol hazudni ugyan ekkorákat.

A kérdésem nem az ilyen galád módon átvert és megszerzett csajokra reflektál. Hanem arra, hogy ezt a "csak szexre kellek" sírást tömegek nyomatják és ugyan ilyen vagy még nagyobb tömegek puncija közben meg szinte szabad préda, főleg bizonyos férfiak számára.

2017. febr. 11. 12:55
 18/19 anonim ***** válasza:

bekattanok ettől a népszerű "ingyen szex" szövegtől. Nem ingyen van, hanem szexért cserébe. Sok nő ugyanúgy élvezi, mint a férfiak, egálban van.

L

2017. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Tekinthetjük úgy is, hogy nincs ingyen, ha azt nézzük amit te írsz. De sok férfi számára nem valósul meg az a verzió amit te mondasz. Nekik muszáj befektetniük mást is (randizás, pénz...), ha csak szexet szeretnének. Ahhoz képest a Tinderen sikeres férfiak lehetőségei ingyenesnek tekinthetőek. Nem kell mást befektetniük. Az általad írt adok kapok fizetség meg amúgy is evidens, mert az aktus megköveteli az adok kapokot, máshogy meg sem történik az együttlét. Szerintem ezért "ingyenes" a Tinderes szex. Vannak akiknek nem jöhet szóba a Tindetes dolog, mert nem nagyok akar velük egy nő sem ilyet. Ők materiális vagy más javakkal kénytelenek ellensúlyozni az együttlétet. Ne kattanj be, nyugodj meg. :)
2017. febr. 11. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!