Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szexre utaznak és nem véletlenül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexre utaznak és nem véletlenül?

Figyelt kérdés

Sok száz vagy sok ezer kérdés, válasz van csak itt gyakorint, hogy lányok panaszkodnak arról, hogy a férfiak csak szexre utaznak vagy ők csak szexre kellenek a pasiknak és nem találnak rendes párt. Ugye ismerős ez mindenkinek? Nem jön össze sehogy a kapcsolat, mert csak dugni akar a srác, de járni nem.

Elgondolkodtam ezen és felmerült, hogy mi férfiak valóban csinálunk ilyet, sokunkat a farka irányít és sokan meg is szerzik a szükségletükhöz a lányokat. Kicsit talán még meg is lehet sajnálni szegény csajokat, hogy szerelmet és kapcsolatot szeretnének, közben meg csak egy két nedves testrészt és domborulatot látnak bennük.

De ácsi.

Nézzünk már szét, hogy mi van. Én lépten nyomon olyan lányokba botlok akik, ha nem is akárkinek, de jónéhány srácnak széttenék a lábukat kapcsolat nélkül. Én nem vagyok ilyen nőcsábász, egyéjszakás párti és így jócskán feltűnik, hogy mennyi ilyen szexre kapható csaj van. Ugye én a hosszútávra tervező és az ilyen dugogatásokat hanyagoló lányokat keresem, de alig találok. Sőt, azt merem mondani, hogy jóval kevesebb ilyen szolíd "rendes" lány van mint alkalmi dugásra kapható. Kiélik a vágyaikat, tapasztalgatnak, átmennek "filmezni" stb. stb. Nem azt mondom, hogy nekem azzal van a bajom, hogy a nők is "megvakartatják maguknak, ha viszket", mert tegyék. Férfi társaim is megteszik ezt a doglot szép számban, tehát úgy az igazságos, ha a nők is megtehetik. Nekem inkább az a fura, hogy égen földön az megy, hogy a pasiknak csak szex kell, közben én meg pont azt látom, hogy a nők java része szépen benne is van ezekben az alkalmi dolgokban.

Megy a sírás, hogy a férfiak mekkora disznók, hogy dugnak ahol tudnak, de közben a nők is pontosan ilyenek, mármint hatalmas részben. Nem minden lány, nő ilyen, úgy ahogy én férfiban sem vagyok ilyen testi örömöket hajkurászó, de én is egy szűk csoportban érzem magam a férfiak között ezzel a tulajdonságommal.


Miért ekkora téma ez és miért várnák a nők a férfiaktól, hogy ne csak a szexet lássák a nőkben amikor a nők pontosan megalapozzák és benne vannak ezekben a dolgokban?


Én lényegében ugyan úgy várom azt a lányt aki nem lepedő huszár mint a lányok azt a férfit akinek nem csak szexre kellenek. De látom azt, hogy nem kell meglepődnöm azon, hogy akik szembe jönnek azok többségében nem ilyen nők. Talán a nők is beláthatnák azt, hogy nem csak a férfiak ilyen szex orientált lények.

Szerintem több nő várja el azt, hogy ne csak szexre kelljen egy férfinak mint ahány nő nem megy bele ilyen csak szex dolgokba.


2017. febr. 10. 16:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Élsz még pár évet és rá fogsz jönni, a nőknek jobban kell a jó szex, mint a pasiknak. Meg is keresik maguknak, vagy otthon, vagy máshol.
2017. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
A semmiért írtál ennyit.
2017. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
"Aki krvának áll ne sírjon, ha bsszák."
2017. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%

A baj az, hogy a legtobb ferfi kapcsolatot iger ergo hazudik a szexert cserebe, es a lany igy nem azt kapja, amit var. Ez pedig nyilvan nem tetszik nekik. Es sajnos nem mindenki olyan szuper emberismero, hogy atlasson ezeken, foleg nem mondjuk 17-20 evesen.

Szerintem ha egy olyan lanyt kerdezel, aki eppen csak szexelni akar es hidegen hagyja, lelep-e utana a srac, mert o sem akar komolyat, az nem allna neki panaszkodni.

2017. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%

Én is mindig olvasom itt, hogy mennyi ilyen férfi van...

Nemrég épp piszkosul unatkoztam itthon. Készítettem egy kamu tinder profilt. Feltettem egy igen jóképű férfi pár fotóját. Aztán elkezdtem nyomogatni a tindert. Csak is az nagyon csinos csajokat húztam jobbra, akik valami menő szakon tanulnak az egyetemen. Orvos, jogász, mérnök... Annyi párom lett, kb fél óra alatt, hogy már nem is tudtam számooni. 5 csajra írtam, mind azonnal vidsza is írt. Kb egy két üzenetváltás után írtam nekik, h én nemrég szakítottam és nem akarom átverni...csak szexet szeretnék. 3 csaj azt mondta, h ne haragudjak, de ő csak komoly kapcsolatot szeretne... De értékelik h őszinte voltam, és sajnálják h szakítottam...

1 csaj szintén ugyan ezt, de megpróbált meggyőzni, h nem lesz ez jó nekem, és h randizzunk, mert nagyon szimpatikus vagyok neki...

1 pedig szinte azonnal belement, és már az időpontot egyeztettük


Szval ha helyes vagy nagyon, akk könnyen megy minden. Pedig ezek gazdagnak tűnő, gyönyörű, okos nők!

Nekem meg két elírás, helyesírási hiba után már nem írnak vissza...

2017. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ezzel több probléma van.


Egyrészt, minthogy igazad van abban, hogy sok lány könnyedén odaadja magát szexre, ezért azokhoz a lányokhoz is így közelednek sokan, akik egyébként nem ilyenek, és szerintem ők veszik ezt inkább magukra.


A másik, hogy senki sem szabja meg, mi legyen a folytatása a gyors numerának. Nem szükségszerű, hogy aki hamar lefekszik a másikkal, az csak ennyire volt jó, és kettejük történetének itt vége is szakad. A magam részéről sosem vártam sokat a szexszel, a férjemmel megismerkedésünk után talán a második, harmadik alkalommal feküdtünk le, akkor ismertem kb egy hete. Aztán tessék, házasok vagyunk, hamarosan boldog szülők. De az előtte levő kapcsolataimban sem korlátoztam magam, a testiséget x idő (ne adj' isten hónapok) utánra, mert minek? És lám, soha semmi bajom nem volt, mindig tartós(abb) kapcsolatok kerekedtek belőle.


Feltételezem sok lány, aki hozzám hasonlóan könnyen adja magát, ebben bízik. Hogy jól érezték magukat, hogy jól elbeszélgettek, vonzódnak egymáshoz, miért ne mehetnének randizni is? És azért valahol megértem őket, ha nagy reményeikben csalódnak. A példámból látszik, hogy nem lehetetlen a dolog, így van alapja a reményeiknek.


De azt se értem, amikor valami részeg partin a diszkóban megdugatja magát, és abban reménykedik, hogy másnap felhívja. Az valóban kicsit irreálisnak hangzik nekem is. De ilyenekkel azt hiszem, nem ismerkedik az, aki rendes kapcsolatra vágyik.

2017. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Diavolino44 ***** válasza:
72%
Néha tényleg nem értem magamat, mikor ugyis tudom az elso ket mondat utan, hogy az egesz kérdésnek semmi értelme minek olvasom tovabb??!! Újabb elvesztegetett 2 perc az életemből..
2017. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%

A nyugati társadalmak, beleértve a miénk is, alapvetően nőközpontú, vagyis ugyanazokért a hibákért kevésbé büntetjük a nőket, mint a férfiakat, illetve a nőkkel szemben sokkal elnézőbbek vagyunk, lásd. ha egy nő megöli a gyerekét, akkor azonnal megindul a kifogás keresés, előjön az, hogy "nyilván nagyon le volt stresszelve", meg "elvesztette az élete fölött a kontrollt", magyarul azonnal mosdatni kezdjük a nőket, míg egy ugyanilyen férfi esetében azonnal lámpavasra akarjuk húzni a férfit, lehetőleg egy kiadós lincselés után. Kicsit brutális példát hoztam fel, de ez tükrözni a legjobban a nőkkel szembeni hozzáállásunkat.

A szabados férfiakkal és nőkkel ugyan ez a helyzet. Egy fűvel-fával kefélő férfit a közhiedelemmel ellentétben nem emel piedesztálra a társadalom, hanem megbízhatatlannak és erkölcstelennek bélyegzi, persze az efféle férfiak olyan szellemi mocsárban vannak, hogy nem érdekli őket, azt a sztereotípiát meg felejtsük el, hogy a férfiak egymás között leborulnak azelőtt, aki a legtöbb nővel kúrt, ezt max. az olyan ostoba prolik csinálják, akiknek az IQ-juk alacsonyabb, mint a szobahőmérséklet. Egy ugyanilyen nővel más a helyzet, az ő esetében előjön a jól ismert védőbeszéd, miszerint "joga van azt tenni a testével, amit akar" meg az, hogy "ez a 21. század, nem mondhatod meg kivel dughatok", ergo ahelyett, hogy ugyanolyan mércével mérnénk, mint a hasonlóan promiszkuis férfit, inkább behunyjuk a szemünket és úgy teszünk, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga, amibe nincs jogunk beleszólni.

Félreértés ne essék, én senkinek nem akarom megszabni, hogy kibe és mit dughat bele, én csupán amondó vagyok, hogy had lehessen már ugyanúgy kritizálni egy kurafit, mint egy kurvät, hisz a kettő mindkét nem szexualitásának a szégyene, viszont az utóbbit nem szabad kritizálni, hanem ehelyett inkább meg kell dicsérni, hogy milyen trendi és menő, hogy minden fogára jutott már 2 szexpartner.

2017. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Valóban nem egy egyszerű igen/nem megválaszolandó kérdés ez. De erről legalább lehet társalogni szerintem. Nem úgy mint azokról a kérdésekről, hogy "Rám nézett a buszmegállóban, akarhat valamit?"


Azt hiszem, már éltem annyit, hogy látom képesek ők szinte bármire, akár többre is mint a férfiak egy kis szexért, ha úgy tartja kedvük.


"Aki krvának áll ne sírjon, ha bsszák."

Valóban, körülbelül ennyivel is elintézhettem volna az egészet, de ettől én egy kicsit többet szeretnék, még ha tudom, hogy ez itt csak a gyakorikerdesek.hu ahol jobb ha az ember inkább nem vár semmit. És a dologban az a szép, hogy nem csak a konkrét rißik és kûrvák csinálják ezeket a dolgokat, hanem az egyszerűnek mondott lányok is.


Nagyja pasi persze, hogy hazudik a csak szexért. Egyenes beszéddel nem lenne akkora sikerük. Persze ez átverés így. De a csajok is csinálnak átveréseket, igaz egy kis dugásért nem kell nekik hazudozni cupidóról. Csajok meg pont azt szokták kicsit máshogy előadni, hogy ők nem olyanok akik átjártak xy-hoz "filmezni". A férfiak az előzményt hazudják el a nők meg a következményt.

2017. febr. 10. 17:16
 10/19 A kérdező kommentje:

Ha valaki baromságnak találja ezt a kérdést már az elején az nyugodtan visszaléphet és olvashat másikat, én is így szoktam.


Ezt a kamu regisztrációs társkeresés dolgot én is kipróbáltam. Bár én még képet sem töltöttem fel senkiről, de szöveggel így is tudtam pár könnyűvérű visszajelzést szerezni. Igaz voltak "srácok" is, de mindegy. Engem nem ez a külsőség, kinézet dolog zavar ebben, mert egyértelműen egy szebbnek mondható ember hamarabb talál magának ilyen partnert és komolyat is. Aztán ott van, hogy én sem vagyok olyan kinézetű aki ne tudná ide is oda is bedugni, ha nagyon szeretné.


6-os Gondolom attól, hogy te hamar lefeküdtél még nem feltétlen arra pályáztál, hogy csak ismét járjon benned valaki. Nyitott voltál többre is szerintem ettől. Ezt nem látom annyira gáz dolognak. Amiről én írok az az amikor igazából nem is akarnak a nők többet mint dugás. Ide oda mennek a farokért, egyszerre akár több vasat is a tűzbe tartanak. Közben meg várják a herceget fehér lovon akinek majd szerelemre kellenek és nem dugásra.


8-as meglátása sem rossz szerintem. Liberális társadalmi betegségek. Feminizmus, hedonizmust... Feminista törekvések pont ilyenek és ezért útálom őket.

2017. febr. 10. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!