Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember maximálisan sikertelen a párkeresésben, adja fel inkább?

Figyelt kérdés

Ha tényleg semmi nem jön össze, évek óta magányos, egy randi erejéig nem tartják érdekesnek a nők. Az elmúlt 5 évben amiben csak tudtam, előnyömre változtam, még sincs sikerem. Értékelhető állás, önállóság, akaraterő és igényesség fejlesztése történt.


Mit tegyen ilyen esetben az ember? Adjam fel, vagy ismerkedjek és essek pofára még többször?


26 és férfi


2017. febr. 9. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor add fel és fogalakozz olyan dolgokkal, amikben sikeres vagy.
2017. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogyan és hol ismerkedsz?
2017. febr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mikor hogy. Nincs bejáratott hely és módszer. Néha munkahelyen, ha találkozom egy új és szimpatikus kolléganővel. Néha boltban, sorban állás közben, vagy promóterrel beszélgetve, ha szimpatikus. Volt már, hogy neten is próbáltam, nem egyszer. Szórakozóhelyekre nem járok egyedül.
2017. febr. 9. 23:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Fel ne add,inkább pihentesd a témát..légy boldog egyedül.az már önmagában vonzó kisugárzást kelt..olyan ez mint egy szerepjáték,"futsz"a nők után..ez a szerep nem vállt be..meglátod,ha egyedül is boldog leszel,elkezdenek majd érdeklődni felőled!
2017. febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 14 éves korom óta akartam barátnőt/szexet/szerelmet, de csak 20 évesen jött össze először.


Szóval nekem megérte próbálkozni hat éven keresztül.

2017. febr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jobb, ha feladod, úgy legalább megkíméled magad a kudarcélményektől. Ha nem nézel ki jól, esélytelen vagy minden nőnél sajnos.
2017. febr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 évesen feladtam, most 41 vagyok. Pont emiatt áll tőlem a "nem érek semmit" gondolat, nem volt kudarcélmény, ami táplálta volna. Marha jól érzem magam egyedül, sikeres vagyok minden másban.
2017. febr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

sithlowag, jó a tanácsod, de nálam ez sem jött be, vagy legalábbis nem vettem észre. Manapság már ez sem nagyon érdekel.


Előző voltam még.

2017. febr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor add fel, ha fel akarod adni.

30/f

2017. febr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gábor19... ***** válasza:
Én is feladtam. Így egy picivel könnyebb elviselni a szingliséget, ha beletörődik az ember fia.
2017. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!