Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet egy ember peches...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet egy ember peches párkeresésben?

Figyelt kérdés

Az évek folyamán talán 3 lány vallott szerelmet.Egyel se jöttem össze.

A legutóbbi elég komplikált volt és én mindent megtettem,hogy együtt lehessünk.Nem jött össze.

A legelsőről azt se tudom,hogy ki volt,mert csak egy levelet kaptam.A 3. lány meg nem is emlékszem,hogy ki volt.

A lényeg,hogy állítólag jó a külsőm.Nem a dugásra hajtok,hanem párkapcsolatra.Hülye sem vagyok.Van munkám és szorgalmas is vagyok,ellenben párkapcsolatok terén egy csődtömeg vagyok.

Az elmúlt néhány évben viszont nem igazán jártam voltam olyan közegben,ahol nők vannak,legfeljebb utcán és egyéb nyilvános helyeken.

A lényeg,hogy miért van az,hogy más emberek valami csoda folytán(még a legselejtesebbek is),megismernek valakit és a lány teljesen oda van értük.Velem ez miért nem történik meg?Hol hibázok?



2013. máj. 10. 20:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Félre ne értsen senki.Ez nem rinya kérdés.Nem sajnáltatni akarom magam,pusztán szeretném tudni,hogy hol lehet bennem a hiba.Hátha egy külső szemlélő észreveszi.
2013. máj. 10. 20:02
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet h büdös vagy?
2013. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
nem tudom hany eves vagy! sajnos a mai lanyok ilyenek. csak kesobb 30 eves kor felett keresik a normalis pasikat! addig a selejtekkel is beérik! de amugy nem izgulj! megfogod talalni a hozzád illő lanyt te is!
2013. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok büdös.Minden nap tiszta ruhát húzok.Szoktam fogat mosni.Izzadásgátló dezodort használok,de hordok magamnál fújóst is.


22 éves vagyok.23 leszek.

2013. máj. 10. 20:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is peches vagyok..23 éve nem hoz össze a sors értelmes lánnyal akivel ki is jönnék normálisan. Ahogy meg észreveszem az összesnek nyomorék a csávója. Ma az a divat "nem baj ha egy gyökér, csak nézzen ki jól"
2013. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én jól nézek ki.Sportos vagyok és viszonylag magas is.Az arcommal sincs gond állítólag.

Volt rá példa,hogy bepróbálkozott nálam lány,de elég züllött volt.

2013. máj. 10. 20:16
 7/11 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, én is sportos és magas vagyok, arcom is viszonylag normális, nem egy adonisz, de bagyon messze van a rondátol :)igazából nekem alig van lehetőségem ismerkedni. Hiába látom az utcán a sok nekem tetsző lányt ha beszari vagyok oda menni.
2013. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én eddig szinte csak olyan helyeken dolgoztam,ahol nőket nem nagyon lehetett látni.De még iskolába is olyan helyre jártam.Szóval átérzem a helyzeted.Néha úgy érzem magam,mint aki most jött a sittről.
2013. máj. 10. 20:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Pontosan :) Sulimba nem volt csaj, gépészmérnöki fösulin se (vagyis de.. csak az ugy nézett ki mint egy férfi :D ) Most meg a melóm a szakma miatt pont ilyen hogy sehol egy lány akivel beszélni lehetne :S komolyan mondom nem tudom hol lehetne tényleg ismerkedni 20év körüli lányokkal
2013. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is gépész vagyok.De még csak technikus.A mérnöki még odébb van.
2013. máj. 10. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!