Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet egy ember peches...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet egy ember peches párkeresésben?

Figyelt kérdés

Az évek folyamán talán 3 lány vallott szerelmet.Egyel se jöttem össze.

A legutóbbi elég komplikált volt és én mindent megtettem,hogy együtt lehessünk.Nem jött össze.

A legelsőről azt se tudom,hogy ki volt,mert csak egy levelet kaptam.A 3. lány meg nem is emlékszem,hogy ki volt.

A lényeg,hogy állítólag jó a külsőm.Nem a dugásra hajtok,hanem párkapcsolatra.Hülye sem vagyok.Van munkám és szorgalmas is vagyok,ellenben párkapcsolatok terén egy csődtömeg vagyok.

Az elmúlt néhány évben viszont nem igazán jártam voltam olyan közegben,ahol nők vannak,legfeljebb utcán és egyéb nyilvános helyeken.

A lényeg,hogy miért van az,hogy más emberek valami csoda folytán(még a legselejtesebbek is),megismernek valakit és a lány teljesen oda van értük.Velem ez miért nem történik meg?Hol hibázok?



2013. máj. 10. 20:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lazán lehet. Pl. mindig olyan nők tetszenek meg, akik foglaltak. De nem az a lekoptatós foglalt vagyok dumás, hanem tényleg ott van a palija, látod, és állatira szeretik egymást, meg a neten is ha utánanézel, ki van pakolva az állati nagy lamour fotók, hogy hogy összedugják a pofájukat és úgy pózolnak. Tömegjelenség a jobbféle nők körében.Szóval nagyon foglaltak nah. Nincs kedvem kivárni azt a fél évtől 2,3 évig terjedő időt, amig egymásra unnak, aztán szakítanak végre.

Tehát ez volt a rosszkor rossz helyen időben verzió.

Peches vagy akkor is, ha szar a személyiséged, és ez miatt bár amúgy lehetne nőd, de képtelen vagy egyikkel is beszélni, nem tudsz szimpátiát kelteni ezáltal bennük.

Ilyenkor szintén nincs miről beszélni.

2013. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!