Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehet az ember, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az ember, hogy ne csak a 20-25 közötti lányok jöjjenek be nekem 32 éves férfiként, hanem a 30 körüli nők is?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi években indig megjártam ezekkel a 25 alatti lányokkal, átvertek, vagy megcsaltak, vagy hazudtak, stb. De hiába mentem el több 30 körüli nővel is randizni többször, ha egyik se mozgatott meg bennem semmit testileg, fizikálisan, kémiailag. Nem vonzódtam hozzájuk, pedig értelmesebbek, toleránsabbak, figyelmesebbek voltak fiatalabb társaiknál. Mégis a fiatalabbak váltották ki belőlem az igazi vonzalmat, pedig nem szabadna újra abba a gödörbe lépnem.
2017. jan. 30. 12:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha téged csak a nemi szervezd vezérel, reménytelen eset.
2017. jan. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
Van egy átmenet, amikor a nő fiatalabbnak néz ki mint a kora. Ezt a halmazt kell belőnöd és a probléma megoldva.
2017. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"átvertek, vagy megcsaltak, vagy hazudtak"

Ne reménykedj, ez nem korfüggő a nőknél, velem még a negyvenesek is ezt csinálták.

2017. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nézd.. én azt gondolom, egyrészt semmi baj nincs azzal, ha valaki 30 évesen a 25 évesekre indul be, másrészt meg nem az életkora miatt fog valaki átverni meg megcsalni.
2017. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem az vezérel, de ezek indítanak be szexuálisan, agyban.
2017. jan. 30. 12:23
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
És ha összejössz egy ilyen lánnyal és eltelik 5 év, akkor te leszel az a férfi aki csalja az asszonyt, vagy dobja egy még fiatalabbért? Mert ha 32 évesen így gondolkodsz, akkor 5 év múlva is így fogsz...
2017. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Olyan vagy, mint az apám. Csak a fiatalabb kell neked, mert az a friss husi. Aztán amikor a friss husi idősebb lesz, jöhet a következő.

Na az ilyen férfiakat kerülöm el messzire, mint te.

22/N

2017. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Semmi gond, ezt is meg lehet oldani mégpedig úgy hogy veszel egy 30 éves guminőt aztán az meg sem csal, kussol is, ez való neked.


Na csak az ilyen jellemtelen pasiktól mentsen minket az Isten.

2017. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%

Fú, itt mindenkinek van egy kristálygömbje, ami megmondta, hogy a kérdező mindig a fiatalokat fogja hajtani?

Az igen.

Majd az e heti lottón nyerő számokat küldjétek már el nekem privátban. Köszi!

2017. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#8


A 30 éves guminő az már öreg neki...

2017. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!