Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Ti is szoktatok azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti is szoktatok azon gondolkodni mennyivel könnyebb lenne az eletetek, ha átlagos pasinak születtetek volna, ismerkedés terén?

Figyelt kérdés

Egy átlagos nőnek nagyon nehéz, csak szexelni akarnak velünk a pasik, normális pasik alig vannak, elhízott férfiak között is, minden pasi a pénzével izmával nyomul állatias primitív módon...Csak a nyomi pasik környékeznek meg. Ha én kezdeményeznék csak olcsó kis ........ gondolnának.


Egy átlagos de még egy átlag alatti pasi is csak odamegy egy nőhöz és előbb utóbb összejön neki egy csinosabb nő is.

Nagyon sok átlagos férfi haverom van és mindnek van barátnője és nem volt nehéz dolguk találni egy kedves aranyos lányt.


2017. febr. 9. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

1. nem szoktam gondolkodni ezen, főleg, mert az első bekezdésben foglaltak egyáltalán nem igazak rám. Ha kezdeményezek, sem néznek olcsó kis k-nak, másrészt meg bőven találtam nekem tetsző normális (sőt, tökéletes) pasit.


2. napi provokatív trollkérdés, menj már. Uuuuuncsiiiiiiii.

2017. febr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"...csak szexelni akarnak velünk a pasik..."


Hát, ha nem tudsz más nyújtani, akkor mégis mit vársz?

2017. febr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. Miért jó úgy trollkodni, hogy nőnek adod ki magad, messziről látszik, hogy férfi vagy!!
2017. febr. 9. 09:11
 4/11 anonim ***** válasza:

Ferfikent roviden adnek egy par szavas, tomor de tartalmas velemenyt:

"Kurv_ra nem!"

2017. febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kinek mi az átlagos. Tapasztalatom alapján nem a kinézettől függ mennyire normális a pasi.

Ha nem vesznek komolyan a férfiak, lehet valami nem okés veled, talán túlságosan meg akarsz felelni a férfiaknak.

2017. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez nettó hülyeség...


Am nem szoktam ilyeneken gondolkodni.

2017. febr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Trollkerdes, de amugy nem, tok konnyu dolog atlagos nokent ismerkedni, nem volt meg gondom parkapcsolat talalasaval miota erdekel a tema, akivel ossze akartam jonni azzal sosem volt olyan gond, hogy o meg csak szexelni akart volna.
2017. febr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

Könnyebb lenne férfiként, de pont nem a párkapcsolati része miatt.

A páromnál én kezdeményeztem, és egy 7 éve tartó kapcsolatom lett belőle.


És férfi és nő egyaránt nehezen találja meg a párját. A nők között is sok a széltoló, akik hülyítik a pasikat, az exe után kell egy búfelejtő. És ezek nem is olyan nyílt dolgok, mint a "minden férfi szexet akar", hanem lehet hónapok múlva derül csak ki.

Úgyhogy a kérdés igen balga. És azért születhetett meg, mert te mint nő magadból indulsz ki, soha nem kellett csajokat megcéloznod, így ott nem tudod mi az ábra.

Úgyhogy szólok, a rendes emberek kevesen vannak. És nagyon nehéz egymásra találni.

2017. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Én megvagyok így is.

25l

2017. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Nőként sokkal könnyebb komolyabb és egyéjszakás kapcsolatot is kialakítani.
2017. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!