Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, Őszintén! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, Őszintén! Nektek mennyire zavaró az ha kiderül egy fiú/férfiról, hogy nagyon jólelkű?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy pasi aki tetszik nektek, randizgattok talán már össze is jöttök. Külsőleg minden tök okés mert nagyon tetszik nektek jól néz ki, okos és humoros és ami igazán megfogott benne az a személyisége, egyszóval jó és szórakoztató társaság volt. Azonban ahogy egyre több időt töltötök együtt kiderül, hogy valójában nem teljesen olyan mint amilyennek mutatta magát. Idővel kiderül, hogy nagyon érzékeny és jó lelkű és a legfontosabb számára, hogy legyen egy saját szerető családja, otthona mert nem adatott meg neki, hogy ebbe nőhessen fel. Tehát titeket szeretne a legjobban, rajongásig, sosem veszekedne veletek igazán, ha valamin összekaptok mégis akkor is ő megy oda békülni, sokszor bókol nektek, kedveskedik és sosem felejt el semmit amit mondtatok neki. Ha vele egy légtérbe vagytok állandóan csak titeket néz, segít amiben tud, picit túlságosan vigyáz rátok. El lehet vele menni ide oda, időnként neki is van egy kis magányra szüksége de a legjobban veletek szeretne lenni lehetőleg kettesben. Másokkal is hasonlóan viselkedik, mindenkivel kedves és segítőkész, viszonylag könnyen meg tud hatódni dolgokon. Romantikus típus és nyilván nagyon ragaszkodó ha egyszer megnyílik valakinek. Egyébként ettől függetlenül szeret sportolni, küzdősportol is, és szabadidejében fest elég jól, általában rólatok csinál képet.

Egy ilyen jellem vagy személyiség már kizáró ok lenne mivel ez "túl sok", a legtöbb nő nem szereti ha ennyire megkapta a barátját, nem kell érte küzdeni stb. Mennyire zavarna ez titeket őszintén?


2017. febr. 8. 10:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

(Oké, nem voltam megszólítva, mert nem vagyok Nő, de nem bírom megállni...)


"a legfontosabb számára, hogy legyen egy saját szerető családja, otthona mert nem adatott meg neki, hogy ebbe nőhessen fel"


Tehát ért egy halom negatív élmény gyerekként/tizenévesen. De amiről írsz, az már a túlkompenzálás kategória - a ló túloldalára sem szabadna átesni, mert ha valaki erre is vágyik hosszabb távon már lehet terhes lesz neki hogy nincs nyugta tőled vagy inkább mindenben elengeded a saját álláspontodat, csak a túlságosan áhított családi béke megmaradjon. Előttem volt ilyen példa, a mai napig nem értem (pedig volt szerencsém már pár dologhoz), hogy hogy a fenében lehet így élni évtizedeken keresztül.


30F

2017. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez nem jolelkuseg, hanem fuggoseg. Es engem egy ido utan tuti megijesztene, m ennyire azert ne legyen mar ramcuppanva a parom. minden kapcsolatban kell egy egeszseges teret engedni a masiknak. Ki lehet mutatni a rajongast es a szeretetet kevesbe beteges modon is, kicsit visszafogottabban.
2017. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sunshinedoll ***** válasza:
A jólelkű nem baj egyáltalán, de ne legyen mulya meg szerencsétlen, könnyen manipulálható.
2017. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!