Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, Őszintén! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, Őszintén! Nektek mennyire zavaró az ha kiderül egy fiú/férfiról, hogy nagyon jólelkű?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy pasi aki tetszik nektek, randizgattok talán már össze is jöttök. Külsőleg minden tök okés mert nagyon tetszik nektek jól néz ki, okos és humoros és ami igazán megfogott benne az a személyisége, egyszóval jó és szórakoztató társaság volt. Azonban ahogy egyre több időt töltötök együtt kiderül, hogy valójában nem teljesen olyan mint amilyennek mutatta magát. Idővel kiderül, hogy nagyon érzékeny és jó lelkű és a legfontosabb számára, hogy legyen egy saját szerető családja, otthona mert nem adatott meg neki, hogy ebbe nőhessen fel. Tehát titeket szeretne a legjobban, rajongásig, sosem veszekedne veletek igazán, ha valamin összekaptok mégis akkor is ő megy oda békülni, sokszor bókol nektek, kedveskedik és sosem felejt el semmit amit mondtatok neki. Ha vele egy légtérbe vagytok állandóan csak titeket néz, segít amiben tud, picit túlságosan vigyáz rátok. El lehet vele menni ide oda, időnként neki is van egy kis magányra szüksége de a legjobban veletek szeretne lenni lehetőleg kettesben. Másokkal is hasonlóan viselkedik, mindenkivel kedves és segítőkész, viszonylag könnyen meg tud hatódni dolgokon. Romantikus típus és nyilván nagyon ragaszkodó ha egyszer megnyílik valakinek. Egyébként ettől függetlenül szeret sportolni, küzdősportol is, és szabadidejében fest elég jól, általában rólatok csinál képet.

Egy ilyen jellem vagy személyiség már kizáró ok lenne mivel ez "túl sok", a legtöbb nő nem szereti ha ennyire megkapta a barátját, nem kell érte küzdeni stb. Mennyire zavarna ez titeket őszintén?


2017. febr. 8. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő ilyet szeretne csak sajnos az ilyen pasik már foglaltak :((((
2017. febr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első hozzászólóhoz.
2017. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Amit te leírsz abból nekem az jön le, hogy ez egy fiatal fiú, aki feladja önmagát és a barátnőjét is túlságosan isteníti ahhoz, hogy hajlandó legyen megismerni.


Erre a jó önismerettel bíró nők azt fogják mondani, hogy túl sok. A többi nő azt, hogy neki pont ilyen kell. De ha megkapják, akkor valami hülye okkal dobják, maguk sem tudják miért.

2017. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondjuk, hogy tökéletes, első ránézésre.


Ha képes a pasi mindig megújulni,valami izgalmat hozni a kapcsolatba akkor oké, de szerintem ez a fajta tökéletesség unalmassá válik egy idő után.

Ez a férfi milyen nőre vágyik igazán?

2017. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna,sot orulnek egy ilyen parnak.
2017. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a küzdelem hiányozna ebből, meg nem is baj az, hogy "ennyire megkapom". Az zavarna ebben, hogy a leírásból úgy érzem, piedesztálra emeled a párod, önkéntesen alárendeled magad neki, így esélye sincs egy egyenrangú kapcsolatnak. Az a rész engem kifejezetten irritálna, hogy "sosem veszekedne veletek igazán, ha valamin összekaptok mégis akkor is ő megy oda békülni", basszus, akkor jöjjön oda békülni, ha ő volt a hunyó, ha én hibáztam, akkor adjon időt magamnak is rájönni és bocsánatot kérni- mert megteszem, ha nem is azonnal. Az egy kicsit ijesztő, hogy "Ha vele egy légtérbe vagytok állandóan csak titeket néz", egyébként ezeket leszámítva azt mondanám, hogy a legtöbben hasonlóra vágynak.


Kicsit visszafogod ezeket a dolgokat, kiállsz magadért, felvállalod a konfliktusaidat, esetleg a saját életed mellette is éled, és főnyeremény leszel. Ez így, ahogy leírtad, valóban túl sok, de kisebb mennyiségben már egyáltalán nem zavaró. Sőt.

2017. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jólelkűség, hanem társfüggőség. A hideg rázna ha a barátom állandóan rajtam csüngne, meg tucatszámra csinálná rólam a festményeket.

Egy kapcsolatban nem kell az állandó egymáson lógás, kötelező bókolás, egy légtérben a másik arcába bámulás a jó. Nem ettől működik a dolog, csak a másik idegeire mégy.

2017. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Parom nem erzelgos, de nagyjabol passzol ra a leirasod, mondjuk a jolelkusege szerencsere csak a csaladtagjaira (egy batyja van es az anyjuk), a kozeli baratokra (1-2 szemely) es ram vonatkoznik, szoval nem egy szeretetszolgalat akit barki kihasznalhat.

Szoval nagyjabol felfedezem a leirasban a paromat, de megsem, mivel en nem tudnam ot ilyen csopogosen leirni, szoval azt mondanam, ez mar talan egy cseppet sok lenne. Mert mondjuk amit te irsz, annak mar egy picit papucs hatasa van.

2017. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nm egészen értem a kérdést, ez miért lenne zavaró?

Mondjuk a leírásod alapján a pasi még lehet társfüggő, behódoló pincsikutya is, meg egyenrangú partner is, ha utóbbi, akkor az tök jó, a párom is ilyen, és nagyon boldognak és szerencsésnek érzem magam mellette.

De azért ha teljesen alárendelné magát nekem, CSAK rólam szólna az élete, elnyomná a saját személyiségét miattam, az nagyon zavarna, sőt, kizáró tényező lenne, de ezek, amiket felsoroltál, simán teljesíthetők a saját személyiség megtartásával, és egyenlő partnerekként, úgy pedig nagyon-nagyon-nagyon jó dolog. :)

Nyilván lesz mondjuk, akinek túl sok, de úgyse tudsz mindenkinek megfelelni, szóval legyél olyan ahogy jól érzed magad, aztán majd találsz magadhoz illő párt.

2017. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem ettől működik a dolog, csak a másik idegeire mégy."

Nézd, ez személyes ízlés kérdése, én meg a sok "önálló, független" embertől kapok sikítófrászt, aki állandóan lerázza a párját, mert neki egyedül kell lennie mindenáron. :D Egyik fajta kapcsolat se jobb vagy rosszabb, egyedül akkor van baj, ha az ember nem magához illő párt választ - a kérdezőnek csak egy hozzá hasonlóan romantikus, ragaszkodó lányt kell találnia, aztán kész.

2017. febr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!