Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a férfiról?

Figyelt kérdés
Tárkeresőn ismerkedtünk meg, teljesen jókat beszélgettünk telefonon is. Aztán a randi is teljesen jól sikerült, már én mondtam, hogy menjünk lassan. Hazahozott kocsival úgy, hogy Esztergomban lakik, én meg Pesten. Utána 3 napra teljesen eltűnt, semmi jel nem volt róla. Már lemondtam, hogy ennyi volt, aztán elkezdtem más pasikkal randizgatni, mire 3 nap múlva rám írt ilyen tök sablonos dolgokat, hogy hogy vagyok, stb, semmit sem a randiról, hogy hogy érezte magát vagy én. Erre berágtam rá és csak 6 nap múlva válaszoltam neki. Aztán irkáltunk pár órát, hogy én már teljesen lemondtam róla, mert nem jelentkezett, erre ő is visszavágott, hogy én is eltűntem. Mondjuk ez igaz. Megkérdeztem tőle, hogy velem volt vmi baj, vagy negatívan csalódott, hogy nem jelentkezett és mondta, hogy nem, teljesen jól érezte magát, csak most munkahelyi gondjai vannak. Aztán azóta mindennap rám ír viberen, de csak ilyen tök sablonos dolgokat, hogy hogy telik a napom, stb. kb 5-6 percet levelezünk és ennyi. Abszolút nem került szóba újabb randi vagy hogy most mi van mégis. Csak ilyen általános dolgok. Szerintetek mi lehet?

2017. febr. 3. 19:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem teljesen kiakadt, hogy nem tudsz teljesen egy mondatot se leírni teljesen szóismétlés nélkül. Amúgy teljesen megértem, engem is teljesen kicsinál az IQ-d...
2017. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
Hisztis vagy. Miután levágnál nekem is egy ilyet akkor nem is beszélnék veled többet. A pasi nem várhat a nő jelentkezésére? Nem gondoltál arra hogy talán kíváncsi arra hogy mennyit ér neked? Talán hiány érzetet akart kelteni benned...könyörgöm "felnőtt" létedre ne rinyálj ugy mint egy kislány ha nem irja ki fb ra hogy milyen jó volt..
2017. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Bocs, de egy ez nem a témához tartozik. Kettő, meg egy 2 diplomás tanárnő sztem tud fogalmazni, már bocs. Inkább te vagy a szánalmas, hogy hülyeségekbe kötsz bele.
2017. febr. 3. 20:09
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy randi oltári jól sikerül,a pasi nem tűnik el,és egy újabb találkozót akar. Annyira nem volt az olyan jó neki,de talonban tart téged vészesetre ,ha más nem lesz... Mikor hazavitt,nem akart felmenni hozzád ,nem akart semmi szexuális jellegű dolgot ?
2017. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hisztis??!? Na nehogy már még egy nő futkorásszon egy pasi után 1. randin. Illett volna azért sztem egy jól érzetem magam veled vagy nem írnia. Érdekes más pasitól ezt simán megkapom. Illedelem nála nulla, mint ahogy nálatok is.
2017. febr. 3. 20:11
 6/26 A kérdező kommentje:

4# Sztem is talonban tart azt gondolom. És simán randizgat másokkal, aztán néha rám ír, hogy halló itt vagyok :)

Amikor a kocsijában búcsúzkodtunk, láttam, hogy kicsit mintha várt volna valamire, de kis beszélgetés után kiszálltam. Lehet vmi csókra várt volna? Akkor meg miért nem tette meg ő?

2017. febr. 3. 20:14
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
Jesszus, te az a tipikus frusztrált, mindenkinek egyeseket osztogató tanárnő lehetsz.
2017. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Pedig 41 éves férfiról van szó. Nem egy kis 17 éves kamaszról. Elég komolynak is tűnt és jó elbeszélgettünk telóban is.
2017. febr. 3. 20:16
 9/26 A kérdező kommentje:
tanári végzettségem van, de nem tanári állásom. Könyvelek, óriási különbség.
2017. febr. 3. 20:20
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Az a kérdés, hogy neked mi a veleményed róla. Elvileg most kellene a leg aktivabbnak lenni, ha már most sem töri magát utánnad mi lesz később? Nekem ha valaki megtetszik legalább három irányból támadom! :)
2017. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!