Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a férfiról?

Figyelt kérdés
Tárkeresőn ismerkedtünk meg, teljesen jókat beszélgettünk telefonon is. Aztán a randi is teljesen jól sikerült, már én mondtam, hogy menjünk lassan. Hazahozott kocsival úgy, hogy Esztergomban lakik, én meg Pesten. Utána 3 napra teljesen eltűnt, semmi jel nem volt róla. Már lemondtam, hogy ennyi volt, aztán elkezdtem más pasikkal randizgatni, mire 3 nap múlva rám írt ilyen tök sablonos dolgokat, hogy hogy vagyok, stb, semmit sem a randiról, hogy hogy érezte magát vagy én. Erre berágtam rá és csak 6 nap múlva válaszoltam neki. Aztán irkáltunk pár órát, hogy én már teljesen lemondtam róla, mert nem jelentkezett, erre ő is visszavágott, hogy én is eltűntem. Mondjuk ez igaz. Megkérdeztem tőle, hogy velem volt vmi baj, vagy negatívan csalódott, hogy nem jelentkezett és mondta, hogy nem, teljesen jól érezte magát, csak most munkahelyi gondjai vannak. Aztán azóta mindennap rám ír viberen, de csak ilyen tök sablonos dolgokat, hogy hogy telik a napom, stb. kb 5-6 percet levelezünk és ennyi. Abszolút nem került szóba újabb randi vagy hogy most mi van mégis. Csak ilyen általános dolgok. Szerintetek mi lehet?

2017. febr. 3. 19:58
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem a nőnek illene. Pont hogy a férfinak. Hisz ez az illem. Ha meg nem jelentkezik, akkor ennyi volt. Hogy milyen üzenetet várnék el egy pasitól randi után? Talán nem azt, hogy hogy telt a napod 3 napi várakozás után, hanem hogy jól éreztem veled magam, vagy nem érzem úgy a dolgokat és hagyjuk sztem. Ennyi
2017. febr. 3. 21:45
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem érdemled meg.
2017. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Aha, szóval nem elég, hogy a férfi tesz bele az előkészületekbe és a randiba többet, még utána is ő adjon jóval többet... Marha nehéz dolguk van ám a nőknek, csoda, hogy nem halnak bele ebbe a fárasztó semmittevésbe, hogy így ki vannak szolgálva. Egyébként szerintem ilyen esetben nincs "illem", nyugodtan írhat a nő is. Ja, értem, ha egy férfi akár már másnap ír, az nem a nő utáni loholás, sőt, kötelező dolog, de ha egy nő írna, az loholás lenne. Szerintem pont hogy a nő köszönheti meg a férfinak, hogy elhívta, hogy jól érezhette magát, hogy fizettek neki ezt-azt, hogy hazavitték/-kísérték stb. Plusz ha a nő jelez vissza, akkor az lehet a férfinak szóló egyértelmű jelzés, és a nő sem hal bele egy ilyenbe. De persze sokkal könnyebb csak kapni és kapni, meg elvárni, mint a kapott dolgokért cserébe bármit is adni, és egy picit hozzátenni az egész udvarláshoz.
2017. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Most nagyon az az érzésem, hogy baromira összefogtatok ellenem és mind pasik vagytok.... Ti pasik olyan furán tudtok gondolkodni, hogy a franc sem fog titeket megérteni sosem. Leírtam egy szitut, ha nem jelentkezik egy pasi randi után, akkor vszinű nem jöttem be neki. Ennyi!!!! és nincs tovább!!! Csak akkor viszont én is kérdezhetném ti pasiktól, hogy ha ennyire nem jöttem be neki, mégis mi a francnak irkál mindennap csak 1-1 mondatot, hogy mi van velem. Ha akarna bármit is, akkor elhívna randira vagy bármi. Na erre adjatok értelmes választ pasi aggyal....
2017. febr. 3. 22:40
 25/26 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen erővel te is jelentkezhettél volna, ami a férfiban azt az érzést erősítené, hogy te is akarod a folytatást, és pozitív élményként vetted azt, hogy ő törte magát. Ez olyan, mint amikor mondjuk sütsz egy tortát, elviszed egy barátnődnek, megköszöni, aztán másnap felhív, hogy finom volt. Vagy talán akkor is te keresed, hogy "na, finomat sütöttem?"? Te dolgoztál vele, te tettél valamit azért, hogy a másikat "elkápráztasd", te fordítottad rá az idődet, energiádat, pénzedet, így az adó félnek nyilván jól esik, ha a másik jelentkezik. Az meg tök mindegy, hogy "általában" a férfiak tapossák le egymás sarkát, hogy hízelegjenek neked már az első randi után is, de akkor ezen az alapon ha 10 hapsiból 7 mondjuk bunkózik veled randin, akkor a másik 3 is legyen ugyanolyan, mert "általában" így vagy úgy viselkednek a pasik? Akkor ilyen sablon módra viselkedjen mindenki? Az egy nagyon pozitív visszajelzés, ha a nő ír, mert ezzel a gesztussal megerősíti, hogy többet akar, és hogy értékeli azt, amit érte tettem, hiszen nem neki kellett dolgoznia azon, hogy meghódítson. Ha mondjuk egy nő a randi másnapján küldene egy ilyen üzenetet, nyilván úgy érezném, hogy na, értékeli mindazt, amit tettem, és komolyan is gondolja. Te csak annyit tettél, hogy elmentél, ott voltál, jól mutattál, és a kocsiban megköszönted, hogy hazavisz, de előtte azért felhívtad a figyelmét, hogy "menjünk már haza", ami már majdnem olyan, mintha azt mondanád, hogy "elegem van belőled". Egyébként azt sem tudjuk, pl. a randin milyen visszajelzéseket adtál, kimutattad-e, hogy többet akarsz, és hogy ő is megtehet többet is, mert ha nem, akkor simán megeshet, hogy elbizonytalanodott, és esetleg várta is, hogy te majd írsz, megköszönsz neki mindent, ami elég egyértelmű jelzés arra, hogy akarsz folytatást, és akkor ő kezdeményezhet egy második randit.
2017. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igazad van!!!!Te megköszönted már a kocsiban az estét meg mindent!Hova kéne annyit köszöngetni?!S gondolom azért vitetted magad haza,mert nemakartál reggelig ott ülni vele... Nem akartad azt,h már az első alkalommal már akár szex legyen.Vagy ,h azt gondja a pasi ,h vársz ilyesmire ,h kezdeményezzen!!Szerintem nagyon is jól tetted a dolgokat!S igen is ő keressen a randi után!A férfiak ugyanis nem szeretik az olyan nőket akik nyomulnak!A férfiakban benne van a vadász ösztön,persze abban az esetben ha bejön neki ha tetszik neki a "vad" ! Ha komolyan érdekelnéd,többet tenne azért,h legyen komolyabb kapcsolat.S az nekem is fura,h nembeszéltetek a randiról h mien is volt s egy lehetséges újabbról!Szerintem nem vesz téged komolyan ,vagy pedig pont azt akarja elérni ,h ezt hidd!!A pasiknak van az a statégiájuk,h közömbösséget mutatnak,pont h felkeltse felébresste az egódat! S te legyél az aki fut utánna... Lehet tévedek,de ga ez a helyzet hagy a francba!! Neked egy komoly férfi kell aki ne játszon már az érzéseiddel s legyen férfi a talpán h megmondja mit is akar! Kiváncsi vagyok mi lessz veletek!Ha viszont te mégis akarod őt akkor drukkolok neked! Engem fb on jelölt be a párom.Taliztunk eljött hozzám.De mi folyamatosan beszéltünk utánna is.Nemis birtuk sokáig a távolságot.1 hét múlva megint jött.Itt is maradt s vele élek 4 éve s nagyon szeretjük egymást! Ica
2017. febr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!