Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a férfiról?

Figyelt kérdés
Tárkeresőn ismerkedtünk meg, teljesen jókat beszélgettünk telefonon is. Aztán a randi is teljesen jól sikerült, már én mondtam, hogy menjünk lassan. Hazahozott kocsival úgy, hogy Esztergomban lakik, én meg Pesten. Utána 3 napra teljesen eltűnt, semmi jel nem volt róla. Már lemondtam, hogy ennyi volt, aztán elkezdtem más pasikkal randizgatni, mire 3 nap múlva rám írt ilyen tök sablonos dolgokat, hogy hogy vagyok, stb, semmit sem a randiról, hogy hogy érezte magát vagy én. Erre berágtam rá és csak 6 nap múlva válaszoltam neki. Aztán irkáltunk pár órát, hogy én már teljesen lemondtam róla, mert nem jelentkezett, erre ő is visszavágott, hogy én is eltűntem. Mondjuk ez igaz. Megkérdeztem tőle, hogy velem volt vmi baj, vagy negatívan csalódott, hogy nem jelentkezett és mondta, hogy nem, teljesen jól érezte magát, csak most munkahelyi gondjai vannak. Aztán azóta mindennap rám ír viberen, de csak ilyen tök sablonos dolgokat, hogy hogy telik a napom, stb. kb 5-6 percet levelezünk és ennyi. Abszolút nem került szóba újabb randi vagy hogy most mi van mégis. Csak ilyen általános dolgok. Szerintetek mi lehet?

2017. febr. 3. 19:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%
Ééééérdekes, máskor meg pont abba kötnek bele a nők, hogy azonnal jelentkezik a faszi, mert mi az, hogy rögtön elkezd kötődni, meg nem tud róluk leszakadni, mint egy kiskutya stb. Amúgy szerintem mivel téged hívott meg randira, és haza is vitt, NEKED kellett volna megköszönnöd mondjuk másnap a meghívást, és elmondani, hogy milyen volt. Ja, bocs, a nők nem "futhatnak" a pasi után első randit követően, csak a férfiaknak "kötelességük" rögtön jelentkezni. Egyébként ha te mondtad randi végén, hogy menjetek, akkor ezt akár úgy is érezhette, hogy meg akarsz tőle szabadulni, és esetleg megsértődött. Az meg kicsit "vicces", hogy 3 nap után már más faszikkal (ezek szerint nem is eggyel) kezdtél el találkozgatni, tehát akkor ezen az alapon téged is lehetne csesztetni, hogy x+1 vasat tartasz a tűzben.
2017. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Igen, nem is tagadom, hogy több vasat tartok a tűzben. De ő volt az a fiú, aki, ha jelentkezik, egyből ő lett volna és mindenkit dobok. A kocsiban meg 100x megköszöntem, hogy milyen rendes volt, hogy hazahozott. És mielőtt találkoztunk, én magamtól felajánlottam, hogy elmegyek az Árpád hídhoz, hogy ott találkozzunk, magyarul majdnem félúton, nekem 1 óra itthonról. Sztem ezt nem sok nő teszi meg. Simán elvárják, hogy a pasi bárhol lakik egy csaj jöjjön érte és vigye is haza.
2017. febr. 3. 20:26
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Figyi,veszett ügy lesz ez.Volt ugyanilyen sztorim,nagy távolságra,de ott a pasi már útközben írt mikor hazafelé ment,és másnap még egyszer megtette ezt a távolságot mert látni akart.Felesleges üzengetnetek egymásnak a semmiről,szerintem felejtős,felejtsd el.
2017. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
De még mielőtt találkoztunk, is rákérdezett, hogy nem baj, hogy nem Pesten lakik, én meg elgondolkodtam rajta. Aztán telefonba könyörgött már szó szerint, hogy a távolság ne befolyásoljon minket. Ezért sem értem az okát.
2017. febr. 3. 20:31
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Na igen,de ő még azelőtt könyörgött telefonban,mielőtt még láttátok volna egymást élőben :) élőben meg nem hidalt le,de nincs ezzel gond,keressen mást magának,meg te is.
2017. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Hát igen, mert akinek meg bejövök, 10 percenként küld üzenetet, meg hívogat óránként és állandóan kérdezi, hogy mikor láthat megint!! Szóval én azt gondolom, hogy talonban tart, meg beláthatta, hogy mégis messze lakunk.
2017. febr. 3. 20:36
 17/26 A kérdező kommentje:
Pl most is rám írt, hogy milyen napom volt? Passz, megállt a tudomány
2017. febr. 3. 20:37
 18/26 anonim ***** válasza:

Tehát akkor ne érdeklődjön a napod felől és hogy hogy vagy?

Egyébként egy randi után te milyen üzenetet várnál el, ha nem olyat, amiben próbál kommunikálni veled és megkérdezi hogy jól telt e a napod?

2017. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel a randiba a férfi teszi bele a maga minimum 90%-át (ő hívja el a nőt, ő szervezi meg a randit, ő fizet, ő kezdeményez, ha akar), így utána a nőnek illene elsőként jelentkeznie. Hiszen a randin is (meg előtte is) a férfi viszi a prímet, aztán meg még utána is neki kellene a nőnél többet beletennie?
2017. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A véleményem, hogy egy teljesen normális férfi, ezért szerintem ne is beszéljetek többet.
2017. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!